افشای رنگ ساختمانی ضد سایش در برزیل

1077488 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ یک شرکت فناوری نانو برزیلی رنگ ساختمانی ضد سایش را بر اساس فناوری نانو معرفی کرده است.

Gerdau Graphene LTDA یکی از شرکت های فعال در زمینه نانوتکنولوژی است که در زمینه مواد گرافن برای کاربردهای صنعتی پیشگام است. این شرکت اخیرا اعلام کرده است که موفق به تولید رنگی با مقاومت سایشی بالا شده است. این رنگ به طور قابل توجهی دوام و مقاوم تر از رنگ های سنتی است. این رنگ جدید برای استفاده در بتن، سیمان، فلز و آسفالت مانند روسازی، مسیرهای دوچرخه سواری، گاراژها، پله ها، زمین های ورزشی و طیف وسیعی از مناطق تجاری و صنعتی ایده آل است. شرکت مادر Grado Graphene استفاده از رنگ جدید را در کف کارخانه خود در ماه مارس آغاز کرد و آن را به اولین استفاده در مقیاس بزرگ از رنگ معماری مبتنی بر گرافن در جهان تبدیل کرد. این شرکت در حال حاضر افزودنی های گرافن اختصاصی خود را به عنوان نمونه های اولیه توسعه به تولیدکنندگان بزرگ رنگ در آمریکا می فروشد. اعلام موفقیت و عرضه بزرگ این محصول در حالی اعلام شد که این شرکت اخیرا موفقیت خود را در توسعه ترموپلاستیک های جدید تقویت شده با گرافن فاش کرده است.

الکساندر کروت می گوید: این رنگ جدید مبتنی بر گرافن بسیار مقاوم در برابر سایش است و در طول عمر خود به نگهداری و رنگ آمیزی کمتری نسبت به رنگ های معمولی نیاز دارد. بر اساس بهبود عملکرد محصول جدید ما، واضح است که گرافن تأثیری دگرگون کننده بر کل صنعت رنگ خواهد داشت. ما مفتخریم که کارخانه فولاد تخصصی خود را در سائوپائولو در ماه مارس رنگ آمیزی کردیم و از آن زمان به رنگ آمیزی تمام دارایی های خود در برزیل در ماه های آینده پرداختیم. علاوه بر این، ما این رنگ جدید را برای مشتریان و شرکای کلیدی صنعت ساختمان برای پوشش کف صنعتی، تجاری و مسکونی به بازار عرضه کردیم. ما به بهینه سازی مواد افزودنی خود برای رفع نیازهای مشتریان خود و تجاری سازی مقیاس این رنگ ها در سطح جهانی ادامه خواهیم داد.”

  2 برنده جایزه CES Innovation Award - Contemporary Thought

توسعه رنگ مبتنی بر گرافن در دسامبر گذشته آغاز شد و دستاورد جدید حاصل همکاری Gardva Graphene با Grafftex، تولید کننده رنگ برزیلی، و Polystell، یک شرکت متمرکز بر تحقیق و توسعه افزودنی های شیمیایی است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید