افزایش گرد و غبار و کاهش دید افقی طی پنج روز آینده

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد؛

سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: طی پنج روز آینده در شمال شرق، شرق، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید، خیزش گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

2055 947 فقط خبر

من گزارش میدم گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی 24 ساعت آینده در مناطقی از اردبیل، مازندران، ارتفاعات البرز مرکزی و شرقی، ابر و بارش پراکنده باران، گاهی رعد و برق و وزش باد و در سایر نقاط کشور پیش بینی می شود. زمان نسبتا پایدار انتظار می رود.

روز شنبه در برخی مناطق شمال غرب، غرب، ارتفاعات و دامنه های زاگرس مرکزی، سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز غربی بارش باران، گاهی رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی پیش بینی می شود.

این شرایط روز یکشنبه در مناطق مذکور و بخش‌هایی از ارتفاعات دامنه‌های مرکزی و شرقی البرز و دوشنبه در شمال کشور، ارتفاعات و دامنه‌های البرز و زاگرس مرکزی و بخش‌هایی از مرکز کشور حاکم بود. .

روز سه شنبه در سواحل شرقی دریای خزر، ارتفاعات و دامنه های البرز مرکزی و شرقی و همچنین برخی مناطق زاگرس مرکزی رگبار پراکنده باران پیش بینی می شود.

طی پنج روز آینده در شمال شرق، شرق (به ویژه منطقه زابل)، جنوب شرق و بخش هایی از مرکز کشور وزش باد شدید، گرد و خاک و کاهش دید افقی پیش بینی می شود.

همچنین از اواخر وقت امروز گرده های کشورهای همسایه به سمت غرب به بخش هایی از جنوب غرب، غرب و از بعدازظهر امروز تا دوشنبه در نواحی غربی کشور می رسد و کاهش کیفیت هوا در این مناطق دور از انتظار نیست. .

  شاگردان اسکوچیچ در رده بندی جهانی دو پله سقوط می کنند

طی پنج روز آینده، شرق دریای عمان هیجان انگیز خواهد بود. همچنین دریای خزر از شنبه تا دوشنبه مواج پیش بینی می شود.

هوای تهران طی پنج روز آینده صاف تا نیمه ابری تا ساعاتی دیگر همراه با وزش باد و از یکشنبه تا سه شنبه نیمه ابری و بعد از ظهر نیمه ابری، احتمال بارش شدید باران و شدید وجود دارد. باد

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید