افزایش ظرفیت 3000 نفر در بازداشتگاه معتادان متجاهر

1089433 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه اقتصادی خبرگزاری آنا، علی هازاریان به تشریح این نشست که روز گذشته (سه شنبه 13 مردادماه) به همراه مرتضی آقا تهرانی، دیگر نماینده تهران به همراه قاسم محمد تهرانی، قائم مقام در جمع مردم برگزار شد. استاندار و فرماندار تهران و امیر یزدی شهردار منطقه 12 تهران و سایر روسای ادارات دولتی در مسجد آستیانیها برگزار شد، وی گفت: در این دیدار مردمی پس از استماع مشکلات منطقه از سوی نمایندگان محله و با پذیرش برخی سوالات و گزارشات مسئولان حاضر، راهکارهایی برای رفع مشکلات مردم این منطقه به تصویب رسید.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در شورای اسلامی با اشاره به مصوبات این مجمع ملی گفت: بر اساس اعلام شهرداری منطقه مبنی بر افزایش ظرفیت 3000 نفری. ، مقرر شد معتادان از مواد مخدر بازداشت و درمان شوند. با اولویت مناطق و محلات درواز غار و هرندی، شهرداری، کلانتری اصلی و سازمان اجتماعی باید ظرف یک ماه به مشکل رسیدگی کنند.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران همچنین به اهمیت کشف جرایم و پیشگیری از وقوع آن اشاره کرد و گفت: با توجه به گزارشات و شکایات مردمی از وضعیت امنیتی منطقه و دریافت گزارش کلانتری، مقرر شد کاهش یابد. وقوع جرم در بستان محبی.در اطراف ایستگاه مترو امیرکبیر، زیر پل ری و خیابان گوته، پلیس منطقه ضمن استقرار گشت‌ها و موتورسواران به عنوان اقدامی ویژه و گزارش ماهانه از ادامه روند افزایشی کشف جرم و کاهش جرایم تلاش های انجام شده در ماه های اخیر

خضریان با اشاره به مشکلات ترافیکی میدان شهدا و نحوه رفع آن گفت: مقرر شد ضمن بررسی موضوع، ظرف 2 روز آینده و تا پایان هفته موضوع از سوی معاونت پیگیری شود. شهرداری و کارشناسی تهیه خواهد شد. همچنین مقرر شد در خصوص وضعیت چراغ های راهنمایی این میدان اقدامات لازم انجام شود.

  خبر خوب نقل و انتقالات پرسپولیس 22 بهمن / بمبی که منفجر شد! - اندیشه معاصر

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: در مصوبه دیگری مقرر شد موضوع اختلاف نظر شهرداری تهران و شورای عالی شهرسازی و معماری در خصوص افزایش تراکم بررسی و نتیجه ظرف آینده ارسال شود. 10 روز.

وی با اشاره به شکایات متعدد ساکنان منطقه 12 از وجود حیوانات موذی و جوندگان اظهار داشت: شهرداری منطقه 12 تهران تصمیم دارد برنامه ای را اجرا کند که در قالب کوتاه مدت، میان مدت قابل ارزیابی است. مدت و بلند مدت و جامع از نظر مبارزه با آفات و جوندگان تا 10 روز آینده انجام می شود.

هزاریان ادامه داد: در مصوبه دیگری که از نتایج این جلسه بود، مقرر شد شهردار منطقه 6 منطقه 12 با توجه به اعتراضات مردمی نسبت به ضلع غربی خیابان 17 شهریور پل امیرکبیر، نسبت به ارائه پیشنهادی اقدام کند. گزارشی مبنی بر بازدید از تخلفات مربوط به سوزاندن زباله به مجمع نمایندگان و استاندار تهران ارسال و تا پایان پاییز در خصوص خیابان شیرازی و مسائل مربوط به نهرهای آب و پسماند ساماندهی شود.

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران ادامه داد: در مصوبه ای مقرر شد اصلاحیه طرح تفصیلی منطقه 12 برای پیگیری به استاندار و مجمع نمایندگان تهران ارسال شود. تقاطع خیابان شهید احمدی در اسرع وقت ردیابی و مرتفع و حداکثر ظرف یک هفته اقدام لازم انجام شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان تهران در پایان با اشاره به آخرین مصوبه این جلسه خاطرنشان کرد: مقرر شد علاوه بر آبیاری منظم و مستمر توسط شهرداری منطقه 12 در ضلع جنوبی خیابان مهدوی پور به منظور حفظ و نگهداری فضای سبز منطقه، آبیاری مکانیزه تا پایان پاییز به بهره برداری می رسد که گزارش تمامی این اقدامات باید در زمان بندی تعیین شده به مجمع نمایندگان و استاندار تهران ارائه شود.

  مدیرانی که برای پرسپولیس «فاجعه» آفریدند/ «صدری» در راه قبلی ها - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید