افزایش سرانه 50 هکتاری فضای سبز با آزادسازی ساصد و پادگان نیروی هوایی/بازار شهریشتانی تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

1086225 فقط خبر

علی هزاریان نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا به تشریح نظارت میدانی خود از منطقه صفا واقع در منطقه 13 تهران و خلاصه ای پرداخت. جلسه این پایش در محل مسجد سیدالشهدا(ع) با حضور مسئولان فرماندار، شهرداری منطقه 13، مسئولان دولتی تهران و مردم منطقه گفت: با توجه به مشکلات ساکنان منطقه و ایجاد ترافیک، مقرر شد طرح ساماندهی بازار شهر در فاز اول چهار ماه پس از عقد قرارداد به بهره برداری برسد و فاز دوم نیز به بهره برداری رسید و تا پایان به بهره برداری می رسد. از سال.

سخنگوی مجمع نمایندگان استان تهران ضمن تشریح مصوبات این پایش میدانی، افزود: همچنین بر اساس توافق صورت گرفته با وزارت دفاع، مقرر شد عملیات تخلیه نهایی 17 هکتار از اراضی سازمان دفاع انجام شود. صنعت پادگان (ساصد) در تابستان سال جاری در این منطقه که امکان رفع نیازهای شهروندان در این زمین از قبیل احداث کلانتری، میدان میوه و تره بار، آتش نشانی و فضای بازی کودکان و همچنین سایر امکانات خدماتی به گونه ای که 10 هکتار از آن برای احداث پارک و افزایش فضای سبز به ازای هر نفر در نظر گرفته شده است.

این نماینده مردم شورای اسلامی افزود: در جلسه جمع بندی پایش میدانی منطقه 13 تهران همچنین مقرر شد موافقت اولیه با آزادسازی اراضی پادگان نیروی هوایی شهید هزاره ای تهران از 10 هکتار افزایش یابد. تا 80 هکتار، علاوه بر بهره برداری و بازسازی حدود 40 هکتار از فضای سبز آن برای شهروندان، تمامی مشکلات بن بست خیابان های پنجم نیروی هوایی، دهقان، دماوند و خیابان صفا در شرق و غرب برطرف شود. .

  آیا امکان سقوط سکه های پایدار وجود دارد؟

عضو هیأت رئیسه مجمع نمایندگان استان تهران گفت: با توجه به مشکلات ساکنان منطقه در نوسازی غیراقتصادی بافت های فرسوده، با موافقت شهرداری مقرر شد یک تا دو طبقه در نظر گرفته شود. مشوق های نوسازی بافت های فرسوده که باید با توجه به شرایط ملک مورد نظر توزیع شود و متقاضیان می توانند با مراجعه به معاونت شهرداری منطقه 13 این موضوع را برای ملک خود پیگیری کنند.

هزاریان با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که در سال های اخیر مشکلات ترافیکی زیادی را برای شهروندان منطقه 13 در انتهای خیابان دماوند ایجاد کرده است، پایانه شرقی است که متاسفانه در آخرین مراحل مسکوت مانده است. بنابراین تا پایان سال جاری مقرر شد فاز اول پایانه جدید شرق تا پایان سال جاری به بهره برداری برسد تا بر اساس اولیه، تخلیه کامل ترمینال قدیمی شرق در 2 سال آینده نهایی شود. ارزیابی

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و فردیس در شورای اسلامی با اشاره به اینکه اعتبارات اعلام شده برای مدارس باید برای تامین مدارس استفاده شود، افزود: بر اساس توافقاتی که انجام شده است، توسعه مدارس انجام می شود. خیابان پیروزی طی یک برنامه دو ساله انجام می شود. همچنین با توجه به نگرانی اهالی در خصوص وضعیت پارکینگ مکانیزه بزرگراه امام علی (ع)، تاکید شد تا یک هفته آینده ایمن سازی روسازی و جمع آوری پارکینگ های مکانیزه تا پایان سال جاری انجام شود.

با تاکید بر اینکه پاکسازی برخی از نهرهای منطقه اعتراض مردمی است، مقرر شد طی یک هفته آینده پاکسازی نهرها و نهرهای منطقه صفا در دستور کار ویژه قرار گیرد.

  ما در تلاش برای بازگشت به توافق هسته ای با ایران هستیم

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: با نصب عابر بانک در کنار ساختمان منطقه 1 شهرداری منطقه 13 برخی از مشکلات مردم در دسترسی به بانک حل شده است، افزود: یکی از درخواست ها کمک فرهنگی مردمی به مساجد منطقه بود که پس از اعلام سیزدهم، مقرر شد 20 میلیون تومان به معاونت فرهنگی مسجد سیدالشهدا اختصاص یابد. بودجه شهرداری منطقه

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید