افزایش ارتباط بین اقامه نماز جمعه و دانشگاه آزاد اسلامی

1081895 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا میاندوآب، مهدی زواری با حجت الاسلام حمید حسن زاده دیدار و گفتگو کرد. ائمه میاندوآب در معیت رامین رستمی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب گفت: یکی از برنامه های مهم دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی توجه ویژه به اجرای برنامه های فرهنگی منطبق بر ارزش های ناب است. فرهنگ اصیل اسلامی.»

وی افزود: مجریان این برنامه ها دفاتر ائمه جمعه هستند و دانشگاه ها باید با پیروی از دیدگاه های سازنده اساتید دینی بتوانند در اجرای فرهنگ اصیل اسلامی گام های مثبتی بردارند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی افزود: جایگاه دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور و در استان نعمت و نعمت بزرگ الهی است که به دستور بنیانگذار نظام مقدس بوده است. جمهوری اسلامی، امام خمینی (ره) و با حمایت و اعتماد مردمی. مردم در حال شکل گیری بودند.

این استاد دانشگاه ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری و همچنین حضور نیروهای ارزشی و انقلابی در مدیریت این مجموعه علمی به بزرگترین دانشگاه تبدیل شده است. سرمایه های علمی، فرهنگی و آموزشی در کشور تابش معارف الهی این نهاد بزرگ علمی را در سراسر کشور پرتوافشانی می کند.

زواری خواستار ارتباط بیشتر دفتر امام جمعه شهرستان با دانشگاه آزاد اسلامی در جهت اعتلای اهداف متعالی دانشگاه و توسعه آموزشی، علمی و فرهنگی جامعه شد و افزود: روز جمعه با توجه به جایگاه رفیع این نهاد در بین مردم و نهادها می تواند مهمترین نقش را در این زمینه ایفا می کند.

  هشدار در مورد تزریق 3 دوز واکسن آسترازنکا - تفکر مدرن

وی انتشار و تربیت دانش و تربیت نیروهای متخصص را از مهمترین اولویت ها و برنامه های کاری دانشگاه آزاد اسلامی می داند.

دغدغه اصلی جامعه امروزی فرهنگ و حجاب است

امام جمعه میاندوآب نیز در این نشست ضمن خیر مقدم به حضور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی در میاندوآب، این سفر را مایه برکات علمی و فرهنگی برای منطقه و دانشگاه آزاد اسلامی در میاندوآب دانست و گفت: وضعیت در عرصه داخلی و خارجی، نیازمند حضور و تلاش بیشتر دانشجویان، نخبگان و اساتید دانشگاه است تا علم را با جدیت و سرعت بیشتری به ثروت تبدیل کرده و با ایجاد شرکت های دانش بنیان، میزان وابستگی به خارج از کشور را افزایش دهد. کشور را به حداقل برسانند.

حجت الاسلام حمید حسن زاده مجموعه بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی را یکی از سرمایه های بی بدیل نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و افزود: اسلامی هستند و توانسته اند منشاء خدمات ارزنده بسیاری در کشور باشند.

وی گفت: دغدغه اصلی امروز جامعه بحث فرهنگ و حجاب است و نقش دانشگاه در تربیت، پرورش و تربیت نسل جوان انقلاب بسیار مهم و حیاتی است و دانشگاه باید یک پیشگام در این امر الهی در کنار سایر نهادهای ذیربط، «از بین بردن دین در جامعه است و همکاری دانشگاه در این زمینه می تواند بسیار مؤثر باشد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد میاندوآب ظرفیت واحد میاندوآب و نقش دانشگاه آزاد اسلامی را در همکاری با دفتر امام جمعه در راستای ترویج فرهنگ غنی اسلامی در دانشگاه و شهرستان معرفی کرد. بیش از تجربه ایشان و استفاده از ظرفیت تریبون نماز جمعه برای ارائه دانشگاه و نقش دانشگاه آزاد اسلامی در توسعه و رشد شهرستان.

  پوتین: ارتش اوکراین قدرت را در دست می گیرد / ما با نازی های جدید می جنگیم - تفکر مدرن

رامین رستمی افزود: دانشگاه به عنوان یک دژ بزرگ ترین مدافع ارزش های اسلام و انقلاب در میدان نبرد فرهنگی و جنگ ترکیبی دشمن است و می تواند در این راه گام های بلند و موثری بردارد. با ترویج فرهنگ اصیل اسلامی و راه اندازی شرکت های دانش بنیان.»

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید