افتتاح مرکز آموزش مدیریت و مشاوره شغلی در کرج

1089466 فقط خبر

به گزارش خبرنگار استانی خبرگزاری آنا از کرج، مرکز آموزش مدیریت و مشاوره شغلی دانشجویان TMC با حضور حسین کلانتری خلیل آباد رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز و واحد کرج و بهزاد غفاری مدیرکل فنی افتتاح شد. و سازمان حرفه ای البرز در دانشکده مهارت و کارآفرینی واحد کرج.

حسین کلانتری از خلیل آباد در این مراسم گفت: دانشگاه تاکنون در حوزه آموزشی فعال بوده و علاوه بر آن باید به پژوهش و فناوری نیز توجه داشته باشد و احساس می شود که دانشگاه های استان البرز در این زمینه ها عقب مانده اند. در مقایسه با سایر استان ها، دانشگاه زمانی می تواند یک سازمان مشکل گشا باشد که بتواند پاسخگوی نیازهای جامعه باشد، مثلاً در استان البرز که یک مرکز صنعتی، کشاورزی، دارویی، غذایی و فرآوری است، دانشگاه باید توانمند باشد. برای پاسخگویی و گسترش در این زمینه ها.

وی افزود: معلم نباید فقط دنبال امور تربیتی باشد. بلکه به دنبال فناوری و نوآوری هم هست و وقتی مردم احساس می کنند فرزندانشان وارد دانشگاهی شده اند که کارآفرین است و بعد از فارغ التحصیلی حرفه ای را یاد گرفته اند، دیگر فکر نمی کنند این دانشگاه آزاد اسلامی است یا دولتی. بلکه به دنبال کیفیت و رشد فرزندان خود هستند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز افزود: دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی ارائه آموزش های مهارتی، فنی و حرفه ای به دانشجویان و فارغ التحصیلان را دارد و می تواند در زمینه کارآفرینی فعالیت کند و همچنین آموزش های لازم برای ایجاد موسسات کارورزی را دارد، بنابراین در با آموزش علوم، آموزش مهارت دستکاری نیز انجام می شود و دانش آموز بهتر می تواند علم و دانش را لمس کند.

  دولت اینگونه از بورس حمایت خواهد کرد! / خبر مهم محسن رضایی چیست؟ - اندیشه معاصر

کلانتری خلیل آباد گفت: همچنین مقدمات برگزاری آزمون صلاحیت یا مهارت برای ارتقای دروس با کمک دانشگاه آزاد اسلامی استان البرز با تجهیزات خوب و مطابق با سیاست دانشگاه از آموزش صفر تا مهارت آموزی وجود دارد.

بهزاد غفاری مدیر کل سازمان فنی و حرفه ای استان البرز نیز با تشریح فعالیت های این سازمان برای همکاری مشترک در زمینه های مختلف اعلام آمادگی کرد.

انتهای پیام/4121/

دیدگاهتان را بنویسید