افتتاح فاز اول اتوکلینیک دانشگاه آزاد کرمانشاه

1073072 فقط خبر

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از کرمانشاه، فاز اول کلینیک اتومبیلرانی دانشگاه آزاد اسلامی کرمانشاه با حضور فرهاد گل محمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و جمعی از معاونین این واحد راه اندازی شد. و فرمانداران

علی آزادی دانشجوی ترم آخر رشته مکانیک دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه که با همکاری معاونت پژوهشی دانشگاه، کلینیک خودرو راه اندازی کرده است، در توضیح پروژه چند مرحله ای در حال اجرا گفت: این پروژه مجموعه ای از بدنه های مختلف خودرو است. و خدمات فنی خدمات بدنه آن در فاز اول یعنی با شروع کارواش افتتاح شد و این مجموعه در چند مرحله راه اندازی می شود که سعی کردیم از جدیدترین روش های ممکن از جمله استفاده کنیم. استفاده از نانومواد در کارواش

آزادی نیک ادامه داد: یکی از اقدامات در نظر گرفته شده در این سامانه با توجه به کم آبی و شرایط خشکسالی در کشور، استفاده از منبع آب بدون نیاز به مصرف آب شهری است. در این سیستم آب مصرفی مجددا تصفیه شده و وارد چرخه شستشو می شود و با توجه به نزدیک بودن فصل تابستان، فاز دوم سرویس کلینیک شامل شارژ کولر و سپس سرویس لاستیک خودرو شامل تنظیم باد و حرکت لاستیک می باشد.

وی درباره راه اندازی فازهای بعدی این کلینیک خودرو توضیح داد: یکی از برنامه های آینده ما خدمات خودرو است که مجهز به سوله مجزا برای خدمات قطعات خودرو است که شامل نانوسرامیک، شیشه دودی، روکش بدنه، لوازم جانبی خودرو و زیبایی است. ، دوره ای را در دستور کار داریم از جمله تعویض روغن که حدود سه ماه بعد فعال می شود و در نهایت بحث های تخصصی تری که باید فضای مناسبی برای آن ایجاد کنیم و شامل زیرساخت موتور خودرو و خدمات فنی و در دو سال آینده ما یک مرکز تیونینگ خودرو داریم سوخت و افزایش قدرت ماشین باعث می شود شروع کنیم.

  کارگاه مهارت انتخاب همسر من در شعبه مرکزی تهران برگزار می شود

مسئول تاسیس کلینیک خودرو در خصوص هدف از تاسیس این کلینیک در دانشگاه گفت: فارغ التحصیلان دانشگاه کارکنان توانمندی هستند که در صورت فراهم شدن شرایط کاری مناسب می توانند از دانش و مهارت خود به درستی استفاده کنند و باید تاکید کنم که کارگزینی کارفرما. ما به عنوان یک کارآموز، دانشجویان را جذب می کنیم و به آنها آموزش عملیاتی می دهیم تا برای ما کار کنند یا کارآفرین شخصی شوند.

انتهای پیام/4117/

دیدگاهتان را بنویسید