افتتاح سامانه مروارید با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی

1076702 فقط خبر

به گزارش گروه بازار آنا، حجت الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و مددکاراجتماعی در اجلاس سراسری مدیران دفتر روابط عمومی کل استان و سازمان های مرتبط (همایش جهادگران معتمد) گفتند: این وزارتخانه بالاترین مسئولیت های اجتماعی را دارد و از این رو وزارت مردم است.
وزیر تعاون، کار و مددکاراجتماعی وی هم افزایی ارکان روابط عمومی وزارتخانه ها را مهم خواند و گفت: سامانه مروارید بستری برای انعکاس خدمات و دستاوردهای وزارت تعاون، کار و مددکاراجتماعی است.
وی افزود: امید آفرینی و انعکاس خدمات و دستاوردهای این وزارتخانه در بخش های مختلف رفاهی، کارگری، بیمه ای و بانکی از جمله توابع. شرکای روابط عمومی است.
عبدالملکی گفت: چهار طرح بزرگ در سطح وزارتخانه وجود دارد که اولی اشتغال در حوزه کار، دوم نظام بازنشستگی برای آینده مردم، سوم فقرزدایی و حمایت از اقشار آسیب پذیر در سطح کشور است. حوزه سعادت بشر و چهارم ساماندهی شرکت های تابعه در حوزه اموال ملی است.
محمد شیخ حسینی مسئول این افشاگری است بانک توسعه تعاون هم علی آقامحمدی، عضو شورای تشخیص شایستگی و هم مرتضی موتورچی، رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت تعاون، کار و مددکاراجتماعی حضور داشتند.
شایان ذکر است در همایش ملی مدیران دفتر روابط عمومی کل استان و سازمان های مرتبط شرکای روابط عمومی ستاد و شرکای روابط عمومی بانک توسعه تعاون در 31 استان نیز در مجتمع فرهنگی تلاش تجمع کردند.

انتهای پیام/ص

  عکس | حمله همه جانبه به صلاح؛ وقت اخراج این مربی است + جزئیات - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید