افتتاح باشگاه ورزشی در کرمانشاه با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از کرمانشاه، باشگاه ورزشی دیار با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در مراسمی با حضور فرهاد گل محمدی رئیس، آرش بوچانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه افتتاح شد. گروهی از مقامات

فرهاد گل محمدی در این مراسم گفت: قراردادی با باشگاه ورزشی دیار برای اجرای طرح های اقتصادی دانش بنیان و توسعه درآمد برای افراد غیرشهروندی منعقد شد. دانشگاه آزاد اسلامی همواره بر اهمیت ورزش همگانی و تخصصی حتی قهرمانی و سلامت جسمی و روحی تاکید داشته است و بسیاری از قهرمانان ورزشی کشور از دانشجویان، اساتید و کارکنان این دانشگاه هستند. هدف از ایجاد این باشگاه حضور کودکان، جوانان و حتی بزرگسالان در محیطی غیر از محیط روزمره برای رقابت، لذت بردن، کسب دستاوردها، پیشرفت، کسب مهارت های ورزشی و یا ترکیبی از این اهداف و در نظر گرفتن تفاوت مثبت آن است. در جسم، روح و روان کسب مهارت های فردی یا گروهی یا شجاعت یکی از ویژگی های تمرین است.

افتتاح باشگاه ورزشی در کرمانشاه با مشارکت دانشگاه آزاد اسلامی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمانشاه افزود: ورزش در جهان امروز وسیله ای برای اتحاد و شناخت مردم حتی رابطه برادری و برادری بین آنهاست و مهمترین هدف و وظیفه ورزش ایجاد ایجاد است. دوستی و دوستی بین ورزشکاران، اگرچه رقیب یکدیگر هستند. اما بیرون از میدان هم دوست هستند.

به گزارش آنا، باشگاه ورزشی دیار در قسمتی مجزا از خوابگاه بنت الهادی صدر دانشگاه آزاد سلامی واحد کرمانشاه و در رشته های ورزشی تکواندو، کاراته، ووشو، ژیمناستیک، کراس فیت، آمادگی جسمانی، ایروبیک، یوگا و سایر رشته های ورزشی مربیان بین المللی و مطرح کشوری و از اول تیرماه به عنوان هنرجو به ثبت رسیده است.

  اسماعیلی فر پرسپولیس را در صدر قرار داد/ گل محمدی 3 امتیازی دوم

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید