افتتاحیه کتاب ضمانت نامه های بانکی: اصول و روش عملی

در حاشیه نمایشگاه گمرک تعاون کتاب «ضمانت نامه های بانکی: اصول و نحوه عملی صدور ضمانت نامه های بانکی با برگه کنترلی» ارائه شد.

کشف کتاب

به گزارش خبرگزاری آنا؛ به گزارش بانک توسعه تعاون؛ کریم میرزهانی، رئیس مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون وی در خصوص برنامه رونمایی از این کتاب اظهار داشت: یکی از برنامه های مرکز در سال 1401 با رویکرد جذب منابع و مدیریت نقدینگی به منظور توسعه دانش و مهارت کارکنان شعبه، تدوین و اجرای برنامه ها بود. جهت آموزش صدور ضمانت نامه بانکی با راهنمایی و حمایت مرکز آموزشی و علمی تدوین گردید.
میرزاخانی با توجه به هدف و روند تهیه کتاب «ضمانت های بانکی: اصول و روش عملی» اظهار داشت: کتاب مذکور در راستای برنامه آموزش و توانمندسازی مدیران شعب و کارکنان اداره اعتبارات بانک در زمینه صدور ضمانت نامه بانکی طی یک سال تحقیق توسط محمد شیخ حسینی. ، ناظر بانک توسعه همکاری و حمید فلاحتی معاون مدیرکل حسابرسی داخلی بانک توسعه تعاون برای تکمیل دوره آموزشی برگزار شده در سراسر کشور برای همکاران ساف ایجاد و منتشر شد.
وی افزود: صدور ضمانت نامه بانکی یکی از راه های جذب و تجهیز منابع است آموزش ضمانت نامه های بانکی این برنامه برای تمامی روسا و مدیران شعب و کارکنان مدیریت مرتبط در سراسر کشور در نظر گرفته شده است و تا پایان مهرماه تمامی جوامع هدف بانک را تحت پوشش قرار خواهد داد.
حسن عشاقی، رئیس اداره کل آموزش و پرورش بانک توسعه تعاون در چارچوب برنامه آموزش ضمانت نامه های بانکی وی گفت: به منظور ارتقای سطح آموزش کارکنان بانک و تضمین کیفیت آموزش در زمینه ضمانت نامه بانکی، دو سازوکار تولید فیلم آموزش عملی و تهیه راهنمای عملی به عنوان مکمل دوره های آموزشی ارائه شده و عملیاتی می شود که فیلم آموزش ضمانت نامه های بانکی در نیمه دوم دهه 1400 تولید و به اشتراک گذاری و کتاب حاضر قسمت دوم مکانیسم مذکور بود که در مدت زمان حدود 12 ماه صورت گرفت.
عشقی ضمن قدردانی از حمایت مدیران ارشد بانک از فعالیت های آموزشی، مشارکت همکاران تحصیل کرده، باسواد، آگاه و مجرب در تولید منابع. آموزش عملی– تولید تخصصی، دعوت شده فیلم آموزشی با رویکرد مدیریت دانش و به اشتراک گذاری تجربیات ناب سازمانی.
لازم به ذکر است این مراسم با حضور معاونت امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. ناظر بانک توسعه تعاونی ها، کارشناسان، نویسندگان و علاقمندان به حوزه تعاون، مدیران ارشد اداره تعاون، مرتضی فرهادی، استاد کل رشته مردم شناسی و جامعه شناسی در حاشیه نمایشگاه گمرک تعاون در برج میلاد تهران برگزار شد. و کتاب کاربردی و تخصصی ضمانت نامه های بانکی.

  کمین آمیکرون برای افراد 20 و 30 ساله - تفکر مدرن

انتهای گزارش/

دیدگاهتان را بنویسید