اعلام شرایط اختصاصی کنکور + جزئیات – تفکر نوین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، شرایط ویژه برای شرکت در کنکور 1401 که از 10 بهمن ماه آغاز شده و تا 15 بهمن ماه ادامه دارد، فراهم شده است که یکی از آنها برگزاری یا اخذ گواهینامه دوره پیش دانشگاهی (یک) می باشد. -سیستم سال یا ترم). واحد) یا دیپلم نظام آموزشی جدید (اعم از شاخه نظری، فنی و حرفه ای یا حرفه آن) تا 31 شهریور 1401 یا دیپلم از دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسطه یا با مدرک کاردانی.

ثبت نام و ادامه تحصیل پذیرفته شدگان رشته هایی که پذیرش آنها از نیمسال دوم سال تحصیلی 1401-1401 شروع می شود، مشروط به دریافت دیپلم نظام آموزشی جدید 3-3-6 نامحدود است. یا پیش دانشگاهی یا کاردانی. درجه حداکثر تا 20 فوریه 1401.

دارندگان مدرک تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی و دانشیاران و همچنین داوطلبانی که حداکثر تا تاریخ 31 شهریور 1401 تحصیلات عالی را به پایان رسانده اند می توانند در آزمون سراسری مشمول خدمات اجباری طبق قانون پزشکان و خدمات پیراپزشکی ثبت نام کنند. در مقطع کاردانی که در صورت قبولی در رشته های پذیرفته شده از نیمسال دوم 1402 تا 30 بهمن 1401 باید تا 31 شهریور 1401 یا 30 بهمن 1401 باشد، در صورت قبولی در مقطع دکتری عمومی پزشکی، دندانپزشکی و داروسازی از خدمات ایشان است. ، می توانند خدمات موضوع این قانون را پس از اتمام تحصیل با مدرک جدید انجام دهند.

فارغ التحصیلان مقطع کاردانی گروه های آموزش غیرپزشکی می توانند تا 31 شهریور 1401 در آزمون سراسری 1401 شرکت کنند، مشروط بر اینکه به تعهدات و خدمات قانونی خود عمل کرده باشند. البته فارغ التحصیلان رشته های بهداشت دهان، تکنسین های بهداشت دهان، پرستاران دندانپزشکی، پروتز و دندان مصنوعی مشمول قانون پزشکان و خدمات پیراپزشکی نیستند.

  دانشگاهیان نباید اجازه دهند دشمن در مسیر پیشرفت علمی مانع ایجاد کند

پذیرفته شدگان دوره روزانه کنکور 1400 می توانند ثبت نام و در کنکور 1401 شرکت کنند.

پذیرفته شدگان دوره روزانه آزمون سراسری 1400 می توانند ثبت نام و در آزمون سراسری 1401 شرکت کنند. مقطع دکتری منقطع و عمومی یا تخصصی برای شرکت در آزمون سراسری 1401 باید تا تاریخ 25 اسفندماه 95 انصراف قطعی خود را اعلام کنند. با پر کردن نمونه شماره 2 دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور و تایید دانشگاه محل تحصیل. در صورت عدم انصراف از تحصیل تا تاریخ فوق در صورت قبولی در آزمون سراسری 1401 پذیرش لغو خواهد شد.

دانشجویان ترخیص شده مشمول مقررات مربوطه و همچنین دانشجویانی که معادل مدرک کاردانی اعم از عمومی یا کاردانی را دریافت کرده اند و همچنین ضوابط انصراف پس از تسویه حساب کامل با موسسه مربوطه و اداره کل داخلی می باشد. امور و خزانه داری.دانشجویان خطی و در صورت نداشتن مشکل با سامانه نوبت دهی حق ثبت نام در کنکور 1401 را دارند و محدودیتی در انتخاب رشته ندارند. این داوطلبان پس از اتمام دوره آموزشی خود می توانند کلیه وظایف مربوطه را با هم انجام دهند.

دانشجویان دوره های حضوری و نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامی، پردیس مجازی، شهریه ای و خودگردان، پیام نور و دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی غیردولتی می توانند بدون انصراف در آزمون سراسری 1401 ثبت نام و شرکت کنند. از سیستم ثبت نام این داوطلبان در صورت پذیرش قطعی و قبل از ثبت نام در رشته پذیرش جدید موظفند نسبت به انصراف از پذیرش رشته قبلی خود و ارائه گواهی مربوطه به موسسه مربوطه اقدام کنند، این دسته از داوطلبان حق بازگشت و ادامه تحصیل در سال 96 را دارند. اولی برای خود رشته ای ندارند و البته دانشجویانی که در مقطع کاردانی ثبت نام کرده اند و حداکثر تا 31 شهریور 1401 فارغ التحصیل می شوند، برای ثبت نام و شرکت در این آزمون منصرف نشوند. دانش‌آموزانی که از معافیت تحصیلی برای ثبت‌نام و شرکت مجدد در آزمون سراسری استفاده می‌کنند، لازم است به ضوابط مربوط به آیین‌نامه وظیفه عمومی توجه کرده و بر اساس آن قوانین عمل کنند.

  جلسه شفاف سازی و بررسی نحوه اجرای سیاست های مشترک تامین اجتماعی تشکیل شد

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1262735

دیدگاهتان را بنویسید