اعلام رای نهایی جام حذفی; محرومیت از 5 جلسه الهام بخش و جریمه منسوجات و آلومینیوم

1064523 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سایت رسمی فدراسیون فوتبال این اطلاعیه را به شرح زیر منتشر کرد:

دیدار فینال جام حذفی نساجی مازندران و آلومینیوم اراک هفتم اردیبهشت ماه در ورزشگاه آزادی تهران برگزار شد. به شرح زیر است:

1- تیم آلومینیوم اراک در اجرای ماده 86 آیین نامه انضباطی به دلیل تخلفات تماشاگران منتسب به باشگاه آلومینیوم از جمله پرتاب مواد محترقه به داخل زمین و سر دادن شعارهای توهین آمیز به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این رأی قطعی و لازم الاجرا است.

2- به دلیل تخلفات ناشی از دریافت 6 کارت زرد از تیم نساجی، طبق ماده 58 آیین نامه باشگاه نساجی به پرداخت 240 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. این یک رای روشن است.

3- بابت تخلفات تماشاگران منتسب به تیم نساجی به دلیل شعارهای توهین آمیز، طبق ماده 86 آیین نامه، باشگاه نساجی باید 300 میلیون ریال جریمه نقدی بپردازد. این یک رای روشن است.

4- با توجه به تخلف رضا حسینی توسط تمرین تیم نساجی مازندران به دلیل امتناع از اطاعت از دستور مسئول مسابقات و با توجه به عدم رعایت پروتکل های انضباطی، اعضای این کمیسیون با اعمال ماده 1397 به توبیخ کتبی محکوم شدند. 93 و 94 قوانین. این یک رای روشن است.

5- در خصوص تخلف مجتبی ابراهیمی مدیر رسانه ای تیم نساجی مازندران به دلیل فحاشی، توهین و آزار بازیکن حریف و با توجه به سابقه انضباطی وی به پرداخت 300 میلیون ریال جریمه نقدی و محرومیت از حضور در مسابقات رسمی محکوم شد. تیم نساجی به مدت دو جلسه که شامل ممنوعیت حضور در تمامی استادیوم های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی می شود. این قسمت از رأی قابل اجراست و ظرف هفت روز از تاریخ ابلاغ به هیأت تجدیدنظر قابل تجدیدنظرخواهی است.

  ماجرای قتل همکلاسی از ترس انتشار عکس های برهنه! - اندیشه معاصر

6 بازدید از کلیه باشگاه ها. فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی با احتساب پرونده انضباطی به پرداخت 400 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد. ضمناً در پرونده شماره 1112 مورخ 29 دی ماه 1400، جلسه رسیدگی وی به مدت شش ماه به حالت تعلیق درآمد که به موجب آن حکم، عزل معلق وی به تعلیق قطعی تبدیل شد. این تصمیم در موعد مقرر قابل تجدیدنظرخواهی در هیئت تجدیدنظر است.

7- با توجه به تخلف ضمنی الهامی، سرمربی تیم نساجی مازندران با ورود به رختکن این تیم علیرغم محرومیت از موضوع ماده 89 مقررات و زیر پا گذاشتن اصول برخورد منصفانه با تیم حریف از اعمال قوانین خودداری کرد. موضوع قانون 64 و مصاحبه های بعد از بازی توهین به تیم حریف و محمد نوازی 500 میلیون ریال. ضمناً ایشان سه جلسه محرومیت معوق با تصمیم دهی 51 مورخ 17 آبان 1400 داشت که با ارتکاب این تخلف، آن سه جلسه محرومیت معوق نیز به محرومیت قطعی تبدیل می شود. این رأی قابل اجراء و در موعد مقرر قابل اعتراض در هیأت تجدیدنظر است.

ضمناً پرونده برای سایر شکایات از سوی باشگاه آلومینیوم اراک باز خواهد شد.

انتهای پیام/ ۱۱۹

دیدگاهتان را بنویسید