اعطای درجه علمی A توسط وزارت علوم از دانشگاه آزاد شاهرود

1087920 فقط خبر

اسماعیل علی‌بیکی از دریافت نمره علمی «الف» از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری از انتشارات TPR دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود خبر داد و اظهار داشت: بر اساس گزارش معاونت پژوهشی و فناوری ریاست جمهوری. وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر اساس نتایج ارزیابی و رتبه بندی نشریات علمی در سال 1401، رتبه انتشار گرایش در تحقیقات فیتوشیمیایی (TPR) این واحد دانشگاهی در سال 1400 به عنوان «الف» ارزیابی شد.

وی با تبریک این موفقیت بزرگ به کارکنان، اساتید، معاونت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود، کارکنان اجرایی و اعضای هیئت تحریریه نشریه TPR افزود: مجله گروه شیمی این واحد دانشگاهی در پایگاه های مرجع علوم جهان اسلام، Google Scholar، Chemistry Abstracts، Copernicus Index، کتابخانه دانش دانشگاه گنت، بلژیک، بانک اطلاعات انتشارات ملی (موگیران)، پایگاه داده Euro Pub، بنیاد آموزش و تحقیقات پزشکی جغرافیایی (طب سنتی و طب مکمل/ جایگزین) ، سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران، مدرا، کتابخانه دیجیتال توماکرو، فهرست منابع علمی دسترسی آزاد (ROAD)، آگریس و غیره. نمایه شده اند و اکنون شاهد نمایه سازی نهایی در پرتال وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هستیم.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد شاهرود گفت: این نشریه از ابتدای دی ماه 1390 با موفقیت در پایگاه معتبر اسکوپوس نمایه شد و مقدمات لازم برای نمایه سازی این مجله در موسسه اطلاعات علمی – شبکه علم (ISI-) فراهم شده است. WOS) و اخذ Q Index برای مجله از اسکوپوس و امیدواریم دانشمندان و محققان ایرانی و همچنین پژوهشگران بین المللی مقالات خود را برای همراهی و همکاری در تحقق مأموریت های علمی مجله به مجله علمی TPR ارسال کنند.

  هوای امروز چهارشنبه 19 آبان ساعت 14/ کاهش دما از 8 تا 12 درجه در شمال غرب کشور - اندیشه معاصر

علی‌بیکی افزود: نمایه‌سازی نشریه مذکور در لینک پورتال انتشارات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با آدرس https://journals.msrt.ir/home/detail/13939/ قابل مشاهده است.

انتهای پیام/4121/4062/

دیدگاهتان را بنویسید