اعزام 6 ورزشکار جام کازانووا به قزاقستان

964045 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا از فدراسیون دوومیدانی، حمیدرضا فردین پور، مدیر تیم های ملی دو و میدانی با بیان اینکه حضور ورزشکاران کشورمان در حد نصاب حضور در دو دوره مسابقات جهانی در دو رده سنی و جوانان و بازی های دوومیدانی است، گفت: کشورهای اسلامی کشورمان برای حضور در مسابقات بین المللی جام کازانوف به قزاقستان سفر می کند تا به حد نصاب لازم برای حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان جهان و بازی های کشورهای اسلامی دست یابد.

وی افزود: میزبان این مسابقات شهر آلماتی در روزهای 14 و 14 تیرماه خواهد بود و اسامی اعضا به شرح زیر است.
1 حمیدرضا کیا در پرش سه پله
2. مهدی پیجهان 400 متر با مانع
3. مسعود کامران در 110 متر با مانع
4. میلاد ناصح جهانی 200 متر
5. محمد حسین ابرکی 200 متری
6. رضا مقدم هنگام پرتاب چکش
7. سید صادق حسینی به عنوان مربی
8. هاشم هزائی به عنوان سرپرست

فردین پور ادامه داد: با توجه به اینکه سهمیه حضور در مسابقات بین المللی قزاقستان محدود شده است و از طرفی هنوز به هسته اصلی تیم ملی جوانان در بازی های کشورهای اسلامی نرسیده ایم، برای سایر ورزشکارانی که نخواهند بود. اعزام به قزاقستان و شانس کسب مدال در مسابقات اسلام در حال برگزاری مسابقات انتخابی است که طی روزهای آینده در رشته پرتاب در شلمزار استان چهارمحال و بختیاری، در بخش پرش در تهران و در بخش دوم در تهران برگزار می شود. گرگان در موادی که شانس داریم.

وی دلیل انتخاب یکی از شهرهای شمالی برای دویدن استقامتی را حمایت این ورزشکاران دانست تا بتوانند در بهترین شرایط جغرافیایی به حد نصاب لازم دست یابند.

  هشت کشته و زخمی در حملات هوایی ترکیه در شمال عراق - تفکر مدرن

مدیر تیم های ملی خاطرنشان کرد: ورزشکارانی که موفق به راهیابی به مسابقات جهانی دوومیدانی جوانان شوند در صورتی به این مسابقات جهانی اعزام می شوند که رکورد آنها در حدی باشد که بتوانند در این مسابقات به مراحل بالاتر صعود کنند. یا حداقل بتوانند رکوردهای خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی جوانان جهان ارتقا دهند.

فردین پور گفت: ترکیب نهایی تیم ملی برای بازی های کشورهای اسلامی در پایان این ثبت نام ها بر اساس نتایج سال جاری و سهمیه هایی که از سوی ستاد بازی های دو و میدانی کشورهای اسلامی اعلام می شود، خواهد بود. در ضمن تقاضای افزایش سهمیه را داشته ایم و منتظر مساعدت پرسنل محترم این ستاد هستیم.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید