اعتماد به قدرت آنچنان که هست نیست بلکه در درجه و شدت و جغرافیای نفوذ است/ دشمن می خواهد اعتماد به نفس ما را به دست بیاورد.

1083633 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده کل سپاه از مقام معظم رهبری ادای احترام کرد. ، گفت: انقلاب اسلامی توانست حوزه نفوذ خود را تا اعماق جهان گسترش دهد، پدیده گسترش و نفوذ انقلاب اسلامی که خطرناک ترین و خطرناک ترین خبر و واقعیت اسلام و بشریت برای دشمن الهی بود. لطف و وفاداری و مجاهدت جاودانه آنها به واقعیتی انکارناپذیر بر روی زمین تبدیل شده اند و آنچه امروز اتفاق افتاده است درهم تنیدگی این حوزه نفوذ بین ما و دشمنانمان است.

وی شکست اراده و نقشه های دشمن از جمله تحریم اقتصادی، انزوای سیاسی، جنگ اطلاعاتی، جنگ روانی، ارعاب نظامی و نظایر آن را از جمله نقش سپاه در کنار سایر نیروهای نظام دانست و افزود: اعتماد به زور نه به اندازه‌ای که هست، بلکه به‌عنوان درجه، شدت و جغرافیای تأثیرگذاری است و این سؤال به حقیقتی موضوعی و پذیرفته‌شده برای کل جهان تبدیل شده است.

فرمانده سپاه، نقض اراده و قدرت دشمن در جریان تصرف ناو انگلیسی «استنا ایمپرو»، انهدام پهپاد آمریکایی برای تهاجم راهبردی، دستگیری تفنگداران آمریکایی، حمله موشکی به پایگاه آمریکا را تشریح کرد. عین الاسد و برخی اقدامات دیگر.

وی افزود: زمانی که دشمن نمی تواند پروژه عظیم دولتی خود را به پایان برساند، زمانی که رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات استراتژی را دنبال می کند اما اکنون در دیوارهای بتونی عظیم اطراف خود گرفتار شده است؛ اما در شرایط کنونی، رژیم صهیونیستی از نیل تا فرات استفاده می کند. یعنی موازنه قوا به نفع اسلام و انقلاب اسلامی تغییر کرده است.

  خبرگزاری آنا - نشست خبری ایران ویژن 1401

سلام یادآور شد: دشمن می خواهد اعتماد به نفس را از ما بگیرد و ما را از درون خالی کند و ابتدا از خودمان غافل شویم. این خطرناک ترین و مرموزترین نوع تهاجم است و به همین دلیل از همه فرماندهان، افسران و کل سپاه پاسداران می خواهیم که این داستان خیالی دشمن را تکذیب کنند.

فرمانده کل سپاه افزود: جنگ اطلاعاتی، جاری ترین، مستمرترین، واقعی ترین و نزدیک ترین جنگی است که سال ها در آن قرار داشتیم و قطعاً تا اثبات کامل نظام استکباری و غروب آن ها تا سالیان متمادی ادامه خواهد داشت. در غرب زمین یکی از کارآمدترین ارکان و سازه های قدرتمند ما برای درهم شکستن اراده، آرزوها و آبروی دشمن در عرصه جنگ اطلاعاتی است.

وی تاکید کرد: دشمن سپاه را نقطه شکل گیری همه شکست ها و گسترش اراده خودباختگی نظام می داند و از این رو بر این نهاد قدرتمند و مردمی متمرکز شده است.

سلامی گفت: حفاظت اطلاعات ما مستلزم رویارویی مستقیم با تمامی سرویس‌های اطلاعاتی و امنیتی مستکبر و مجرب است که بسیاری از رژیم‌ها را در پرونده‌های زشت خود فرو ریخته و در نتیجه ابزارهای پیچیده و تکنیک‌ها و تکنیک‌های بدیع و همیشه در حال تغییر را فرو ریخته‌اند.

فرمانده سپاه با بیان اینکه موفق ترین تجربه دشمن ما در عملکرد سرویس های اطلاعاتی خود است، گفت: وی گفت: این بخش از اقدامات دشمن کاملا جدی و قابل اعتماد است، اما اگر نتوانسته اند به عمق نقاط مختلف نیروهای مسلح برسند، مرهون تلاش و تلاش نیروهای مسلح ما و سپاه برای حفاظت است. اطلاعاتی که راه را بر چشم و گوشه آنها بسته است.»

  روزنامه اکسپرس جنگ داخلی

وی حفاظت از اطلاعات را مبتنی بر دو پدیده می داند و می افزاید: پدیده اول شناخت دشمن، فنون، تاکتیک ها و ابزارهای اوست که نیاز به میدان و پایگاه های اطلاعاتی دارد. پدیده دوم، شناخت استعدادهای خود است و وظیفه دفاع، حائل بودن بین این دو پدیده است که اجازه نمی دهد نیروهای خودی با دشمن ارتباط برقرار کنند و دشمن را دور بزنند و با نیروهای خودی ارتباط برقرار کنند.

سلامی در پایان با ابراز اطمینان از موفقیت در حکم مدیریتی جدید سپاه گفت: حفاظت اطلاعات مدرن و پیشرفته، حفاظت از اطلاعاتی است که ابزارهای اطلاعاتی لازم را می سازد و این امری نیست که بتوان از طریق تبادل به آن دست یافت. نبردهای پنهان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید