اعتراض همسر ترامپ به کمبود شیر در آمریکا

965197 فقط خبر

با تشدید انتقادات جمهوری خواهان از دولت دموکرات جو بایدن، ملانیا ترامپ جمهوری خواه، همسر رئیس جمهور سابق، درباره کمبود شیرخشک در ایالات متحده اظهار نظر کرد.

ملانیا ترامپ که از 20 ژانویه 2017 تا 20 ژانویه 2021 “بانوی اول آمریکا” بود، در مصاحبه با فاکس نیوز از کمبود غذا برای کودکان آمریکایی به ویژه شیرخشک به شدت انتقاد کرد.

همسر دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور سابق آمریکا در مصاحبه‌ای گفت: «غم‌انگیز است که می‌بینیم (مردم آمریکا) در حال مبارزه هستند و غذا برای کودکان قرن بیست و یکم در ایالات متحده در دسترس نیست.

ترامپ گفت: «فکر می‌کنم اگر عمیقاً به آن نگاه کنید، دیدن اینکه چه اتفاقی می‌افتد غم‌انگیز است. “من فکر می کنم بسیاری از مردم در حال مبارزه هستند، و همچنین آنچه در جهان اتفاق می افتد (غم انگیز) برای دیدن بسیار غم انگیز است و امیدوارم به سرعت تغییر کند.

پیتر هیوز مجری فاکس نیوز از همسر دونالد ترامپ پرسید که چرا در آمریکا کمبود شیرخشک وجود دارد و بانوی اول سابق از دولت بایدن انتقاد کرد و دولت را به “رهبری” متهم کرد.

در روزهای اخیر دولت جو بایدن به دلیل کمبود شیرخشک در آمریکا مورد انتقاد قرار گرفت و روز جمعه هفته گذشته این فشارها تشدید شد.

بر اساس این گزارش، دولت جو بایدن به طرق مختلف از جمله با گسترش انعطاف پذیری برنامه تغذیه تکمیلی برای زنان، نوزادان و کودکان (WIC) تلاش کرده است تا با کمبود شیر خشک مقابله کند.

انتقاد جمهوری خواهان از دولت جو بایدن به دلیل کمبود شیرخشک تشدید شده است زیرا این حزب بر وضعیت اقتصادی به عنوان نقطه کانونی فشار بر دولت بایدن قبل از انتخابات میان‌دوره‌ای کنگره در پاییز امسال تمرکز کرده است.

  خاصیت عجیب تصفیه خون - تفکر مدرن

انتهای پیام/4155/

دیدگاهتان را بنویسید