اعتراض شدید علی کریمی به مهدوی در رختکن/ بازیکنان را طوری چیده اید که تیم سرخابی ببازد! – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، پیشکسوتان فوتبال ایران در دیداری دوستانه و نمادین یاد و خاطره علی انصاریان، مهرداد میناوند و دیگر جان باختگان فوتبال را گرامی داشتند. این دیدار دوستانه از جمعه گذشته در ورزشگاه آزادی تهران آغاز شد که علی پروین هدایت تیم سرخابی را برعهده داشت و حمید استیلی، گلزن به یاد ماندنی ایران با آمریکا در جام جهانی فرانسه، هدایت 98 نفره این تیم را برعهده داشت.

دیدار دو تیم در دو زمان 40 دقیقه ای برگزار شد و تیم منتخب 98 ستاره موفق شد نیمه اول را با برتری 4 بر 2 به پایان برساند. از ابتدا مشخص بود که تیم 98 از تیم سرخابی قدرتمندتر است. همانطور که در آخرین دیدار دو تیم (پیش از بازی جمعه گذشته) قرمزها با اختلاف پیروز شدند، این بار هم ترتیب دو تیم به گونه ای بود که کفه ترازو را به سود تیم 98 سنگین کرد.

مثلا مهدی امیرآبادی که از خیلی ها کوچکتر بود در نیمه اول در ترکیب 98 قرار گرفت و حسین کاظمی بدون بازی در این تیم با ملی پوشان 98 به میدان رفت!

سرخ ها نیمه دوم طوفانی را آغاز کردند و با دو گل زیبا بازی را به تساوی کشاندند. وحید هاشمیان و علی کریمی این گل ها را به ثمر رساندند. اما تیم منتخب موفق به زدن 6 گل دیگر شد که کریمی تنها یکی از آنها را با گل از روی پنالتی به ثمر رساند تا این دیدار با نتیجه 10 بر 5 به سود نود و هشت به پایان برسد.

  ما 2 پماد گیاهی برای کاهش وزن و تسکین درد مفاصل را به شما معرفی می کنیم - اندیشه معاصر

اعتراض شدید علی کریمی به مهدوی در رختکن/ بازیکنان را طوری چیده اید که تیم سرخابی ببازد!

این پایان ماجرا نبود! علی کریمی شعبده باز محبوب فوتبال ایران در رختکن این دیدار به شدت به چیدمان دو تیم از سوی محمدرضا مهدوی اعتراض کرد و فریاد زد: اشکالی ندارد، این بازی نمادین و دوستانه است، اما این رفتارها زیبا نیست و همه چیز باید دوستانه و صادقانه باشد و … »

البته شنیدیم محمدرضا مهدوی پاسخی به علی کریمی نداده است اما اکثر بازیکنان حرفه ای سرخابی بر حرفه ای بودن جادوگر فوتبال ایران و نقش مهدوی در تضعیف این تیم صحه گذاشتند. یکی از اتفاقات عجیب این دیدار عدم دعوت جواد کاظمیان، دوست صمیمی علی انصاریان و علی کریمی بود که منجر به کنش و واکنش او و محمدرضا مهدوی، مسئول جلسه شد.

علی کریمی در رختکن با صدای بلند گفت: در چنین مسابقاتی با توجه به سن هر دو تیم باید برای هر تیم 24 یا 25 بازیکن دعوت شود تا در زمان خستگی تعویض شوند. “همین مشکل ساده در این بازی رعایت نمی شود و …!” شنیدیم که وحید هاشمیان هم حرف های علی کریمی را تایید کرده و از این بی احتیاطی و رفتار گلایه کرده است.

اعتراض شدید علی کریمی به مهدوی در رختکن/ بازیکنان را طوری چیده اید که تیم سرخابی ببازد!

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1263592

دیدگاهتان را بنویسید