اعتراض خود را به پرونده ویلموتس اعلام کرده ایم/ فیفا باید تحریم های ایران را لغو کند

در حاشیه دیدار امروز تیم فوتبال مازندران؛

30690 901 فقط خبر

رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اعتراض خود را در خصوص پرونده ویلموتس به فیفا اعلام کرده ایم.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، مهدی تاج در حاشیه جلسه امروز هیئت فوتبال مازندران در خصوص کمک فدراسیون به این هیئت برای ساخت ساختمان هیئت فوتبال اظهار کرد: امروز اتفاق خوبی افتاد، کارکنان هیئت فوتبال رئیس هیئت مدیره نماینده باشگاه ها، نماینده هیئت ها و نواب را انتخاب کرد. رئیس کامل است. این برای توسعه ضروری بود، زیرا کارکنان باید دوباره پر شوند تا رهبر تیم بتواند کار را با همکارانش ادامه دهد.

وی افزود: استان مازندران سهم بسیار کم نظیری به فوتبال کشور دارد. از این استان حدود 60 بازیکن لیگ برتری داریم و سهم مازندران در تیم ملی نونهالان، جوانان و حتی بزرگسالان زیاد است. در فوتبال بانوان و ساحلی نیز وضعیت به همین منوال است. برای ما توسعه فوتبال در مازندران بسیار مهم است و علاقه زیادی به رونق فوتبال این استان داریم.

رئیس فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: در گذشته زحمات زیادی کشیده شد و در حال حاضر رحیم حلردی و همکارانش در حال تلاش هستند به هر حال فکر می کنم کار باید مجموعه ساختاری و سخت افزاری داشته باشد. یکی از آن موارد ساخت استادیوم های مناسب است. وی با دوست عزیزم حسن رنگرز صحبت کرد و بعدازظهر با استاندار جلسه ای خواهیم داشت تا ورزشگاه وطنی و سایر ورزشگاه های استان شرایط لازم را برای برگزاری مسابقات لیگ برتر داشته باشند.

تاج خاطرنشان کرد: موضوع دیگر بحث ساختمان تیم فوتبال است، بعدازظهر امروز این ساختمان را می گیریم و قرار شد فردا 200 میلیون تومان بدهم. اولین لامپ کار توسط فدراسیون فوتبال روشن می شود و امیدوارم دیگران بتوانند این کار را انجام دهند تا بتوانیم ساختمان بسیار خوبی در خور تیم مازندران داشته باشیم.

  درخشان: آیا سرمربی جدید برای تیم ملی معجزه می کند/ تعویض اسکوچیچ برای تیم ملی خوب نیست

وی درباره برنامه های خود برای توسعه زیرساخت ها در استان ها گفت: در زمان ریاست محمد دادکان کار در فدراسیون فوتبال آغاز شد و زمین هایی برای تیم های فوتبال گرفتیم. ساختمان هیئت های زیادی در زمان ایشان و دیگر روسای فدراسیون مثل من، کفاشیان، صفایی فراهانی و عزیزی خادم ساخته شد. من باید این کار را ادامه دهم. بسیاری از استان های ما ساختمان های خوب و مناسبی ندارند. در حال حاضر استان خوزستان و… مشکل دارند. ما باید تلاش کنیم که این اتفاق بیفتد به خصوص در مورد استان های برخوردار که در فوتبال کشور ویترین دارند. انشاالله دو روز دیگر کار ساخت ساختمان هیئت مازندران را آغاز می کنند و خودشان امیدوارند تا دو سال دیگر آن را تحویل دهند.

رئیس فدراسیون فوتبال با بیان اینکه هیئت فوتبال مازندران بعد از 30 سال تغییر کرده و عملکرد تیم جدید این هیئت را در مدت فعالیتشان چگونه می بیند، گفت: ارزیابی من مثبت است. معتقدم اتفاق خوبی می افتد، هرچند خودم در گذشته نقش آفرینی کرده ام و این هشتمین بار است که به مجلس مازندران می آیم. در گذشته کارهای مثبت و مفید زیادی انجام شده است و اکنون بسیار امیدوارم که اتفاقات خوب زیادی بیفتد.

وی درباره نامه اخیر فیفا درباره پرداخت مطالبات ویلموتس توضیح داد: سوالات زیادی در این نامه وجود دارد. می گوید اگر اعتراضی داریم باید اعلام کنیم و نوشتیم. اعتراض ما این است که اساس پرونده ویلموتس به دلیل تحریم ما بود که پول را به موقع پرداخت نکرده بودیم. این موضوع در شرح رأی به وضوح ذکر شده است.

  چرا اروپایی ها در وین گم شدند؟ | اروپایی ها با نامه های ایران و آمریکا چه کردند؟ - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید