اطمینان از همکاری بین دانشگاه سامارا و دانشگاه آزاد اسلامی

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا کوم، صباح العباس رئیس دانشگاه سامارا و هیئت همراه در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین حسن کیری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی کوم گفت: از ظرفیت علمی و آموزشی استفاده کنید. این دانشگاه

رئیس دانشگاه سامارا افزود: در دانشگاه سامارا مجلات و نشریاتی وجود دارد که اساتید بسیاری از جمهوری اسلامی ایران در آنها مقالات خود را منتشر کرده اند. به همین دلیل دانشگاه سامارا از دریافت و چاپ مقالات علمی توسط اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استقبال می کند.

صباح العباس گفت: انگیزه ما از آمدن به ایران و دیدار با حجت الاسلام کیری، رئیس دانشگاه آزاد کوم اسلام، همکاری و تعامل و استفاده از ظرفیت آموزشی و پژوهشی این دانشگاه است که مدت هاست مدنظرمان بوده است. . زمان. “

کری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی قم نیز گفت: البته فرصت ها و فرصت های بسیاری در دانشگاه های جمهوری اسلامی ایران به ویژه دانشگاه آزاد اسلامی قم وجود دارد که می تواند عقب ماندگی علمی را جبران کند. جهان اسلام با همکاری و تعامل.»

اطمینان از همکاری بین دانشگاه سامارا و دانشگاه آزاد اسلامی

کری افزود: ما از نظر تاریخی اشتراکات زیادی با عراق داریم. لذا از این منظر دانشگاه آزاد اسلامی به فکر تعاملات بین المللی خود با دانشگاه سامارا است. در تعاملات سیاسی که باید جبهه مقاومت را تقویت کند. دانشگاه های اسلامی را نیز باید در همین جبهه دید.

وی گفت: مسئولان دانشگاه آزاد اسلامی دانشجویان غیرایرانی را فرزندان خود می دانند و در ارائه خدمات آموزشی با سایر دانشجویان ایرانی تبعیض قائل نیستیم و معتقدیم جهان اسلام بدنه ای به نام امت اسلامی است و امت اسلامی باید باشد. با یکدیگر متحد شده اند.

  انتقاد از گزارش رافائل گروسی نماینده ایران در آژانس بین المللی انرژی اتمی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با اشاره به تشکیل دفاتر تقریب توسط دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه های مذاهب مختلف، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی متعهد به وحدت امت اسلامی است که این وحدت نشأت گرفته از اندیشه ائمه اطهار است. انقلاب اسلامی.»

کری با ابراز خرسندی از حضور رئیس دانشگاه سامارا و هیئت همراه در این واحد دانشگاهی گفت: امیدواریم با تعامل و همکاری مشترک بتوانیم از اساتید این دانشگاه در زمینه انتشارات و کنفرانس های مشترک استفاده کنیم. “

وی با بیان اینکه زمینه های زیادی برای همکاری بین دانشگاه آزاد اسلامی و دانشگاه سامارا وجود دارد، افزود: دانشگاه آزاد اسلامی با یک میلیون و 200 دانشجو و بیش از 24 هزار معلم تمام وقت می تواند ظرفیت بسیار خوبی برای تعامل و همکاری داشته باشد. دانشگاه سامرا باشید.

اطمینان از همکاری بین دانشگاه سامارا و دانشگاه آزاد اسلامی

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید