اشتباه عجیب فدراسیون تیراندازان جهان را غارت کرد/ امید تیراندازان برای کمپ در هانوفر آلمان

1089399 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، انتخابات فدراسیون تیراندازی سال گذشته با یک تعویق در 30 بهمن ماه برگزار شد و مرتضی قربانی با اکثریت آرا به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب شد و پیش از وی مهدی مبینی جایگزین علی شد. دادگر به عنوان سرپرست فدراسیون. درست یک هفته بعد از انتخابات قرار بود تیم ملی به جام جهانی مصر اعزام شود که اولین چالش قربانی در پست ریاست جمهوری بود اما به دلیل عدم صدور روادید برای اعضای این تیم این اتفاق نیفتاد. تیم ملی و کمانداران جام جهانی را از دست دادند. چنین اتفاقاتی در آن زمان به دلیل تغییرات مدیریتی قابل پیش بینی بود. پس از آن تیم ملی کشورمان دو بار در مسابقات جهانی برزیل و باکو شرکت کرد و نتایج ضعیف تیراندازان در مسابقات جهانی باکو نگران کننده بود و همه انتظار داشتند تیم ملی در مسابقات جهانی کره جبران کند. ، که حضور در این مسابقات نیز از دست رفت.

جام جهانی کره می توانست تیم ملی را از همه لحاظ به آمادگی بالایی برساند اما طبق شنیده ها فدراسیون ها برای اعزام به جام جهانی کره با تاخیر بلیت تهیه کردند و به دلیل هزینه های بالا ممکن است بلیت تیم ملی را نگیرند. این نشان می دهد که یا فدراسیون ها تقویم مناسبی برای مسابقات تیم ملی ندارند و یا اینکه فردی نیست که کارهای تیم ملی را به موقع انجام دهد. این گاف عجیب فدراسیون به ضرر کمانداران تمام شد چرا که این آخرین تورنمنت تیراندازی با کمان قبل از مسابقات جهانی مصر بود و در این مسابقات به راحتی توانستند با قرارگیری بهتر با رقبای خود برای کسب سهمیه المپیک مبارزه کنند.

  یحیی تغییرات جدیدی داد/ تیم پرسپولیس هجومی و مسموم شد/ بازیکن جدید تیم کیست؟

بیشتر بخوانید؛

سقوط تیراندازان ایران در رده بندی جهانی

دعوتنامه 10 تیرانداز به اردوی تیم ملی تیراندازی با تپانچه


تیراندازان با مهیا بودن همه شرایط برای تیم ملی، تدارکات خود را به پایان رساندند و پس از عدم اعزام به جام جهانی کره، در اردو و رقابت آلمان جشن گرفتند. تا بتوانند در این مسابقات به مصاف حریفان خود بروند. اگرچه مسابقات آلمان جنبه بین المللی ندارد اما تیراندازان می توانند خود را به خوبی محک بزنند و خود را برای مسابقات جهانی که در مصر برگزار می شود آماده کنند. قهرمانی جهان به عنوان یک رتبه و نتیجه برای کمانداران برای کسب سهمیه المپیک پاریس بسیار مهم است.

انتهای پیام/4057/

دیدگاهتان را بنویسید