اشتباهات مردانه در رابطه جنسی که لذت را از بین می برد – تفکر مدرن

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، بسیاری از زوج های جوان به دلیل عدم آشنایی و در برخی موارد عدم آگاهی از نحوه برخورد با روابط عاطفی و زناشویی بین همسران با مشکلاتی مواجه می شوند که متاسفانه در برخی موارد به بحران های خانوادگی تبدیل می شود. تاثیرات آن بر مشکلاتی مانند افزایش آمار طلاق در جامعه، تنوع جنسی و… می تواند دیده شود. برای جلوگیری از بروز مشکلات مشابه در خصوص رازداری خانواده، ارتقای سطح دانش زوج های جوان و کمک به بهبود و تقویت روابط بین همسران، مقاله زیر را تهیه و ارائه کرده ایم.

وقتی رابطه جنسی در رختخواب شروع می شود

مردان ممکن است بتوانند، اما برای زنان، برانگیختگی به این سرعت اتفاق نمی افتد. این بار باید در طول روز با آغوش و بوسه و نوازش سنگ فرش شود. این رفتار نشان می دهد که شما قدر آن را می دانید. احساس امنیت و امنیت در یک رابطه بسیار مهم است تا یک زن بتواند واقعاً در حین رابطه جنسی آرام شود و ماهیچه های خود را آزاد کند. در آغوش گرفتن طولانی مدت می تواند هورمون اکسی توسین را در زنان تحریک کند که باعث ایجاد حس ارتباط و اعتماد می شود.

من تمام نیازهای جنسی همسرم را می دانم!

امروزه، مانند 20 یا 30 سال پیش، بسیاری از زنان به ارگاسم واقعی نمی رسند، بنابراین اگر او آن را ابراز نکند، ممکن است آن را ندانید. از پرسیدن سوالاتی مانند “احساس او چیست” نترسید یا چیزی متفاوت می خواهد.

  کنایه جالب بابا پنجعلی به مسعود فراستی - تفکری مدرن

رابطه جنسی مکرر: به برنامه معمول خود پایبند باشید

فکر نکنید که اگر یک رفتار جنسی در سه بار اول موثر باشد، سه بار بعدی نیز موثر خواهد بود! چون بستگی به خلق و خوی او دارد و زمانی که قاعدگی دارد می تواند قسمتی از بدنش را حساس تر از قبل کند یا دستگاه تناسلی اش را تحریک کند. به شریک زندگی خود توجه کنید.
چیزهای مختلف را امتحان کنید و ببینید او چگونه واکنش نشان می دهد. وقتی به دنبال چیزی هستید که برای شما مفید باشد، خانم ها اغلب شکایت می کنند که مردها در کاری که کار می کند گیر می کنند و فقط از آن لذت می برند و روش های دیگر را امتحان نمی کنند.

زیاد بغل کن

ایده خود را از پیشبازی گسترش دهید. برخی از مردان فقط بر تحریک فیزیکی تمرکز می کنند و اغلب از تحریک ذهنی غفلت می کنند. در حالی که مردان با آنچه می بینند تحریک می شوند، بسیاری از زنان در مورد داشتن رابطه جنسی به عنوان بخشی از فرآیند برانگیختگی خیال پردازی می کنند.

او هر بار که رابطه جنسی دارد منتظر است تا او به ارگاسم برسد

برای 80 درصد از زنان، رابطه جنسی به تنهایی باعث ارگاسم نمی شود، چرا که نه؟ در اکثر موقعیت های جنسی به طور مستقیم آلت تناسلی زن تحریک نمی کند. راه های دیگری برای لذت بردن وجود دارد. زنان زمانی که توسط رابطه جنسی دهانی و سپس آمیزش جنسی تحریک می شوند، بسیار بیشتر به ارگاسم می رسند.
همچنین سعی کنید به آرامی و تحریک آمیز رابطه جنسی داشته باشید. در نظر داشته باشید که در هنگام آمیزش، قبل از نزدیکی کامل، زن کاملاً برانگیخته می شود و در این صورت احتمال رسیدن به ارگاسم بیشتر است.

  25 اسفند مهلت تحویل فیلم های نوروزی به سینماها - اندیشه معاصر

از اغواگری بپرهیزید

زنان دوست دارند گاهی اغوا شوند. به شما کمک می کند بفهمید که شریک زندگی شما چه نوع تحریکی را به صورت شفاهی، بصری یا روانی دوست دارد. همچنین به شوهرتان بگویید که چقدر برای شما جذاب است.

تمرکز بیش از حد بر تحریک دستگاه تناسلی

بسیاری از زنان برای رسیدن به ارگاسم آنها باید اندام تناسلی را تحریک کنند، ممکن است فکر کنید خیلی پیچیده است و نمی توانید مکان را پیدا کنید. انتهای عصب از طریق فرج و واژن گسترش می یابد. همه نقاط بالقوه لذت ارزش کاوش را دارند. توجه بیش از حد به سر آلت تناسلی همچنین می تواند صمیمیت را برای برخی از زنان لذت بخش نکند، بنابراین بسیار حساس است که تحریک بیش از حد می تواند باعث آسیب شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1254000

دیدگاهتان را بنویسید