اسکوچیچ: من فقط می ترسم در یک گروه با یک تیم در جهان باشم / این باعث گریه من می شود – تفکر معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، تیم ملی فوتبال ایران پنجشنبه گذشته در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به مصاف تیم ملی فوتبال عراق رفت و با یک گل مهدی طارمی را شکست داد. ایران با این برد صعود زودهنگام به جام جهانی را تجربه کرد.

دراگان اسکوچیچ به حساسیت دیدار مقابل عراق که منجر به صعود ایران شد، در گفت و گو با سایت کرواسی hrt اشاره کرد و گفت: این بازی چیزی شبیه به بازی کرواسی و صربستان است. این دیدار برای ایرانی ها بسیار مهم بود. از کاری که برای تیم ملی ایران انجام دادم خوشحالم و افتخار می کنم. بازی مقابل هواداران ایرانی استثنایی بود. می‌توانست قانع‌کننده‌تر هم باشد، اما ما بعد از بازی خیلی خوب جشن گرفتیم.

اسکوچیچ درباره 13 برد و یک تساوی با تیم ملی ایران گفت: تقریبا عالی است اما مشکلات زیادی وجود داشت. ما تحت مسابقات پرتنش زیادی قرار داشتیم. در قسمت اول (مرحله دوم مقدماتی جام جهانی) اجازه نداشتیم حتی یک امتیاز از دست بدهیم. اکنون به دلیل پروتکل های بهداشتی شرایط بسیار سخت شده است. افتخار می کنم که به همه چیز رسیده ایم. به بازیکنان و کادر فنی تبریک می گویم.

سرمربی تیم ملی ایران با اشاره به تعطیلات و شادی مردم پس از صعود به جام جهانی، یادآور شد: خوشحالی و خوشحالی بسیار بود. دیروز از سراسر ایران فیلم برایم فرستادند. دیدن این همه شادی خوب بود. خوشحالم که ایران را خوشحال کردیم. ایران یک کشور فوتبالی است و این برای مردم اینجا معنی زیادی دارد.

  توضیح فیلیمو درباره انتشار نسخه غیر رسمی قسمت چهارم جوکر - اندیشه معاصر

اسکوچیچ درباره دلایل موفقیتش در تیم ملی ایران نیز خاطرنشان کرد: به عنوان مربی به بلوغ رسیدم و روی خودم زحمت کشیدم. من تیم و ذهنیت – فوتبال ایران – را هم می شناختم، بنابراین وقتی هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفتم، خیلی به من کمک کردند.

وی در خصوص سومین صعود ایران به جام جهانی گفت: باید به خوبی آماده شویم. در برخی موقعیت ها ما شکاف ها و کسری های خاصی داریم و در برخی دیگر واقعاً قوی هستیم، حتی در مقیاس جهانی. ما مهاجمان درجه یک جهانی داریم. فکر می کنم در جام جهانی قطر می توانیم کارهای خوبی انجام دهیم.

یکی از سوالات متداول اسکوچیچ احتمال تقابل احتمالی با تیم ملی کرواسی در جام جهانی است. اسکوچیچ پس از صعود تیم ملی ایران به جام جهانی به این سوال پاسخ داد: همه در این باره از من سوال می پرسند. من نمی دانم چگونه از نظر احساسی رفتار کنم. حتما داره گریه میکنه

اسکوچیچ در پایان گفت: این یک تجربه و وسوسه عالی خواهد بود. ببینیم قرعه کشی چی میشه

انتهای پیام/*

(3 بار بازدید شده، امروز 3 بازدید)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1257910

دیدگاهتان را بنویسید