اسکوچیچ: از امروز تمام حواسم به تیم ملی و تمرین بازیکنان است

1058841 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان پس از تصمیم هیات مدیره این فدراسیون برای ادامه کار در تیم ملی فوتبال گفت: از اعضای تیم تشکر می کنم. هیئت مدیره فدراسیون فوتبال برای اعتماد آنها. ساعت ها وقت گذاشتم تا تیم ملی فوتبال ایران به جام جهانی برسد و من و همکارانم تلاش زیادی کردیم تا شرایط سختی را که پیش روی مان بود پشت سر بگذاریم.

وی افزود: طبیعتا نگاه ما بعد از صعود به جام جهانی همین بوده و خواهد بود.با تشکر از مجدی به عنوان نفر اول فدراسیون و بقیه خوبان. شاید در آخرین اردو مشکلاتی وجود داشت اما طبیعتا از همه نظر استفاده می کنیم تا با تیم ملی خوب به جام جهانی برویم.

سرمربی تیم ملی فوتبال تاکید کرد: از امروز تمام توجه من به تیم ملی و آمادگی بازیکنان است چرا که می خواهیم با اتحاد، یکپارچگی و انگیزه برای جام جهانی آماده شویم. اردوی شهریور ماه برای ما بسیار مهم است و به همین دلیل از همه مردم ایران و همچنین علاقه مندان به فوتبال و ورزش کشور می خواهم از تیم ملی حمایت کنند. ما به گذشته نگاه نمی کنیم، ما به آینده نگاه می کنیم و باید در مسیر سختی که در آن قرار داریم تلاش کنیم.

اسکوچیچ یادآور شد: خیال مردم ایران راحت باشد که تمام تمرکز کادر فنی و بازیکنان روی حضور قدرتمند در جام جهانی پیش رو است و امیدوارم در قطر نتایج قابل قبولی در خور ایران به دست آوریم.

انتهای پیام/

  جایگاه استقلال و پرسپولیس در رنکینگ جهانی در سال جدید - تفکر مدرن

دیدگاهتان را بنویسید