اسکای لند هرگونه معامله مالی با داماد کلیباف را رد کرده است

1067943 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، شرکت اسکای لند مستقر در استانبول شایعه فروش این ملک به داماد کلیباف را تکذیب کرد و اعلام کرد هیچ ارتباطی با امیررضا و محمد بحیرایی نداشته است.

در پی انتشار خبری مبنی بر خرید ملک در ترکیه توسط داماد محمد باکر کالیباف، شرکت استانبولی که نام وی در این خبر آمده بود به این اتفاق واکنش نشان داد.

شرکت اسکای لند مستقر در استانبول ترکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد: آنها واقعی نیستند و امیررضا بحیرایی و محمد بحیرایی با آن شرکت کاری نداشته اند.

گفتنی است این اظهارات کذب ابتدا توسط یکی از رسانه های فارسی زبان مرتبط با عربستان منتشر شد و پس از تکرار توسط یکی از نمایندگان سابق مجلس، یکی از مشاوران کلیباف با رد این ادعا گفت: گلم علی جعفرزاده ایمن آبادی شکایت خواهند کرد.

الیاس کلیباف، فرزند رئیس مجلس نیز در واکنش به این خبر گفت: همه در ترکیه به نام این افراد سند مالکیت پیدا کردند، این ملک برای خودشان. توسعه دهندگان به دروغ اخبار خرید ملک در ترکیه را منتشر کردند و همه امضاها جعلی بود. جعل آنقدر دست و پا گیر بود که حتی خانواده آقای بحیرایی که در سندشان به لاتین نوشته شده بود اشتباه و با اصل گذرنامه ناسازگار بود. احتمالاً نام پدر آقای بحیرایی را نیز در اطلاعات شخصی ایشان پیدا کرده اند که نشان می دهد تخریب پروژه ای بوده در حالی که وی هنوز برای خرید ملک به ترکیه نرفته بود. واضح است که چنین اقداماتی برای تخریب محمد باکر کلیباف، رئیس مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

  98 درصد از جمعیت هدف اولین دوز واکسن تاج را دریافت کردند / 65 درصد واکسینه شدند - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4013/

دیدگاهتان را بنویسید