استیلی: شارژ به تیم ملی کمکی نمی کند

1067960 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی آنا از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، حمید استیلی درباره روند پیگیری بازی های دوستانه تیم ملی پیش از جام جهانی گفت: پس از دیدار با لبنان رایزنی های اولیه در خصوص بازی های دوستانه در دستور کار قرار گرفت. با توجه به اینکه بسیاری از کشورها تاکنون اقدامات لازم را در این زمینه انجام داده اند، سال گذشته امکان گفتگو و مکاتبه در این زمینه وجود داشت که اینطور نبود، در هر صورت پس از قرعه کشی جام جهانی در دوحه، خوب بود. مذاکرات و جلساتی در این زمینه صورت گرفته است و می توانم بگویم با هماهنگی بین المللی فدراسیون، برخی از اعضای هیئت مدیره، کادر اجرایی و فنی به صورت مستمر این روند را رصد می کنند و تلاش می شود تا بتوانیم به بهترین شکل ممکن انجام دهیم. تصمیم و انتخاب در این شرایط خاص آ.

استیلی افزود: می توانستیم دو روش را انتخاب کنیم، بازی های منطقه از جمله قطر را انجام دهیم یا به کشورها و مناطق دیگری سفر کنیم که هر کدام مزایا و معایبی داشت. در نهایت با توجه به مجموعه شرایط این دو راه حل و گزینه های موجود برای انجام بازی های تدارکاتی رایزنی می کنیم. طبیعتاً در این راستا پیشنهادهای متعددی از سوی شرکت ها و واسطه های FF برای بررسی بیوگرافی و سوابق این واسطه ها ارائه می شود که برخی از این موارد به دلیل سوابق منفی گزینه مناسبی برای همکاری تلقی نمی شوند. در سایر موارد با در نظر گرفتن مجموعه شرایط از نظر فنی، امکان انجام بازی های مفیدتر و بهتر و همچنین سایر الزامات و مسائل برطرف می شود.

  فواید منحصر به فرد پوست موز که نمی دانستید - تفکر مدرن

مدیر تیم ملی گفت: با توجه به تمامی مواردی که مطرح شده، به زودی پس از نهایی شدن برنامه ها، اطلاع رسانی لازم در خصوص جزئیات اردوهای آینده تیم ملی به ویژه در خردادماه انجام خواهد شد. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که تقویم کامل کشورهای اروپایی و برخی عوامل و دلایل دیگر و همچنین برنامه فشرده بازی ها در برخی دیگر از کشورها کار ما را بسیار سخت کرده و نگرانی در مورد کیفیت تمرینات تیم ملی از جمله مناسب اردوها و برگزاری بازی های دوستانه. این منطقی است اما اتهاماتی که بر اساس برخی گمانه زنی ها مطرح می شود کمکی به تیم ملی نمی کند و باعث نگرانی فوتبال دوستان و مردم بیشتر می شود. مسلم است کادرفنی تیم ملی و فدراسیون فوتبال برای ساخت بهترین و مفیدترین برنامه تمرینی ممکن دست به دست هم خواهند داد و در این راستا به تمام جوانب موضوع توجه ویژه ای خواهیم داشت و حواشی احتمالی را برطرف خواهیم کرد.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید