استقلال تیم مجیدی را متوقف کرد/ بردهای استقلال پاره شد – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه نوین، استقلال امروز در شرایطی به مصاف نساجی رفت که در 6 بازی اخیر خود موفق بوده و 6 برد متوالی را به دست آورده است.

شاگردان فرهاد مجیدی که در روزهای اخیر با حواشی و دردسرهای زیادی دست و پنجه نرم کرده اند، امروز به مصاف نساجی رفتند که در دور اول با نتیجه صفر بر صفر مقابل این تیم متوقف شد. استقلالی ها در این دیدار موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتند اما درخشش علیرضا حقیقی و بی توجهی شاگردان مجیدی به تساوی صفر منجر شد.

شاگردان ساکت الهام با این امتیاز 23 امتیاز کسب کردند. استقلال با این تساوی 2 امتیاز مهم را از دست داد و اگرچه توانست فاصله 5 امتیازی خود را با پرسپولیس حفظ کند اما همچنان در صدر جدول قرار دارد. اگر استقلال در این دیدار پیروز می شد، می توانست با فرهاد مجیدی به هفتمین پیروزی متوالی خود در لیگ برتر برسد و رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کند، اما درخشش علیرضا حقیقی مانع از این شد که این اتفاق رخ دهد.

ترکیب نساجی: علیرضا حقیقی، حامد شیری، سعید بیگی، امیرمهدی جانمالکی، اکبر صادقی، مرتضی منصوری، ایوب کلانتری، رضا جعفری، متین کریم زاده (56 – مهرداد عبدی (81 – حسین، زمشران) حردانی).

تیم استقلال: سیدحسین حسینی، محمد دانشگر، رزبه چشمی، عارف گلمی، زبیر نیکونفس، مهدی مهدی پور، صالح حردانی (72 – ارسلان مطهری)، جعفر سلمانی، امیرحسین حسینی حسنی زاده (83 – ارسمان زاده).

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278000

  دمشق به اتحادیه عرب باز نمی گردد! - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید