استقبال گسترده اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و انجمن های پژوهشی دانشجویی برای حضور در رویداد گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی

1073121 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، جلسه هماهنگی باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان در دومین گام از رویداد دانشگاه آزاد اسلامی با حضور روسای باشگاه ها از تهران و رئیس، معاونان و مدیران باشگاه برگزار شد.

در این نشست محمدعلی اکبری رئیس باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان با بیان اینکه در نشست اعضای باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان و انجمن های علمی و دانشجویی برای حضور در مراسم گام دوم دانشگاه گفت: واحدهای روسای باشگاه های دانشگاهی نیازمند با برنامه ریزی کار کنید باشگاه ها، انجمن ها و دانشجویان مستعد و علاقه مند می توانند با حضور در پله دوم دانشگاه با دستاوردها و برنامه های آتی دانشگاه آزاد اسلامی که از ثمرات انقلاب شکوهمند اسلامی است آشنا شوند.

دکتر علی اکبری گفت: به گفته ریاست محترم دانشگاه برای آماده سازی دانشجویان، اعضای کانون ها و انجمن های پژوهشی و نخبگان برای دیدار و ورود به فضای کسب و کار در قالب یک برنامه آموزشی، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان واحدهای دانشگاهی باید برای تدوین برنامه های منسجم و موثر در این زمینه تلاش کنند.

هر یک از روسای باشگاه ها نقطه نظرات خود را در این خصوص بیان کردند و در جریان این مراسم مقرر شد روسای باشگاه ها در واحدهای دانشگاهی به ویژه کانون های استان تهران فرصت دیدار و گفتگوی مستقیم با اعضای باشگاه، انجمن های پژوهشی دانشجویی و دانشجویان را داشته باشند. . ارائه صنعتگران، کارآفرینان، شرکت های فناور و خلاق و گروه های نوپا در گام دوم رویداد دانشگاهی.

گفتنی است رویداد گام دوم دانشگاه از 8 تا 11 خردادماه در مصلی تهران برگزار می شود.

  مالک چلسی میانجی صلح بین روسیه و اوکراین است - تفکر مدرن

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید