استقبال از غرفه رویداد ملی گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در نمایشگاه کتاب

1073119 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، غرفه رویداد سراسری گام دوم دانشگاه آزاد اسلامی در مصلی امام خمینی (ره) همزمان با برپایی نمایشگاه کتاب دایر است. در این غرفه معاونت پژوهش، فناوری و نوآوری ریاست جمهوری و دومین رویداد ملی اطلاعاتی را در اختیار بازدیدکنندگان قرار می دهد.

بر اساس این گزارش، دومین رویداد سراسری دانشگاه آزاد اسلامی با شعارهای «هزار گروه پژوهشی و زیرساخت»، «هزار ایده و استارتاپ» و «هزار شرکت فناوری و خلاق» 18 تا 21 خردادماه در محل امام جماعت برگزار می شود. مسجد خمینی. 31 اردیبهشت 1401 مصادف با چهلمین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی است. این دانشگاه وارد گام دوم خود می شود و به همین مناسبت رویدادی به نام گام دوم دانشگاه آزاد برگزار می کند تا نشان دهد در این چهل سال چه چیزی در دانشگاه آزاد اسلامی به بلوغ رسیده است.

محور این رویداد مهم، ارائه برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی در گام دوم، ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه و رفع نیازهای مردمی است. در این رویداد علاوه بر ارائه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه دانشگاه آزاد اسلامی، برنامه تحول و تعالی، اسناد برنامه ریزی استان ها، توسعه و مسیر آینده دانشگاه ارائه می شود.

برای اطلاعات بیشتر و علاقه شخصی می توانید به ایوان غربی، سالن ناشران دانشگاه، غرفه 110 مراجعه کنید.

وب سایت رویدادهای ملی مرحله دوم: https://azadtech.iau.ir/

انتهای پیام/4040/

  کشتی ایرانی-آمریکایی; با حضور 27000 نفر - اندیشه مدرن

دیدگاهتان را بنویسید