استفاده از کارشناسان دانشگاه برای ارائه طرح های بنیاد مسکن

1089490 فقط خبر

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا زاهدان، مسعود اکبری زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان در دیدار با مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با بیان اینکه بدون شک توسعه شهری و اقتصادی است، گفت: و گسترش محیط های دانش بنیان و ارائه محصولات آنها مورد توجه ویژه مقام معظم رهبری قرار گرفته است و می گویند تا زمانی که بستر فراهم نشود امکان پذیر نیست، باید از داشته های استان پهناور سیستان استفاده کرد. و بلوچستان به خود مردم.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی که مشارکت چندین ساله آن در همه زمینه ها بر همگان آشکار است، توسعه خود را مرهون عنایت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و همکاری سایر نهادها می داند، به همین دلیل خدمات و تعامل این دانشگاه با ادارات و نهادها همواره ادامه داشته است. تربیت دانشجو به عنوان متخصص در رشته های مختلف یکی از مهمترین وظایف دانشگاه آزاد اسلامی است و بسیاری از مدیران برجسته این کشور هم اکنون فارغ التحصیل دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

دبیر هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی سیستان و بلوچستان ادامه داد: البته بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برنامه های موثر و بلندمدتی دارد که کارشناسان دانشگاه باید از آنها برای ارائه و رفع مشکلات خود استفاده کنند. اساس آن توسعه زمین های سابقاً متعلق به دانشگاه در منطقه چابهار است که امیدوار است با کمک بنیاد مسکن انجام شود.

در آن جلسه ناته مد، مدیرکل بنیاد مسکن گفت: طرح توسعه و ساماندهی منطقه در سال 1387 در دستور کار بنیاد قرار گرفت و همچنان بر این موضوع پیگیر هستیم. یکی از نقاط قابل بهسازی و توسعه شهرستان چابهار محدوده چابهار است که معیارهای آن کاملاً مشخص است و قطعاً با دیدی بازتر و مثبت تر از گذشته به دانشگاه آزاد اسلامی استان سیستان و بلوچستان بازخواهد گشت. معتقدم برای توسعه فرهنگی منطقه مردم باید نزدیک به دانشگاه و ملموس با هویت دانشگاه که همان آموزش است زندگی کنند.

  قهرمانی استقلال برای پرسپولیسی ها - تفکر مدرن - دردناک است

انتهای پیام/4129/

دیدگاهتان را بنویسید