استفاده از پیشرفته ترین ابزارهای اطلاعاتی در آموزش سپاه

982689 فقط خبر

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری آنا، سردار سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه با اشاره به برگزاری نهمین رزمایش گسترده اطلاعات در استان های غربی کشور گفت: این رزمایش در استان های آذربایجان غربی برگزار می شود. کردستان، مرکزی، لرستان و زنجان برگزار شد که هدف اصلی آن افزایش سطح آمادگی دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی، سنجش آمادگی نیروها و رفع نواقص موجود و افزایش پیشرفت در جهت ارتقای سطح آمادگی نیروها بود. برخورد با سرویس های اطلاعاتی دشمن و ارتقای سطح آمادگی اطلاعاتی.

وی با بیان اینکه رویارویی جهانی و آرایش فشرده نیروهای شیطانی برای برهم زدن امنیت جمهوری اسلامی ایران در چهار دهه گذشته وجود دارد، تصریح کرد: در این رزمایش شرایط واقعی شبیه‌سازی شد و در آن پیشرفته‌ترین و پیشرفته‌ترین ابزارهای روز دنیا شبیه‌سازی شد. از اطلاعات، فنون نوین اطلاعاتی و تجربه اطلاعات سپاه استفاده شد.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخشی دیگر از سخنان خود اقدامات ارزشمند قرارگاه حمزه سیدالشهدا را برای برقراری امنیت در شمال غرب کشور برشمرد و گفت: امروز این قرارگاه عملیاتی تبدیل شده است. سدی غیر قابل نفوذ در برابر دشمنان که شاهد آن بوده ایم، برقراری امنیت، در مرزهای شمال غرب کشور پایدار هستیم.

انتهای پیام/4129/

  یکی از اعضای ساواک به ایران بازگردانده شد - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید