استفاده از ظرفیت 90 درصدی افراد در مهمانی در 10 کیلومتر

1019215 فقط خبر

به گزارش خبرنگار حوزه شهر گروه جامعه خبرگزاری آنا، علیرضا نادعلی، سخنگوی و نایب رئیس کمیته فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در یادداشتی در هفتاد و نهمین جلسه این شورا گفت: یکی از نکاتی که مورد توجه قرار گرفت. از ابتدای دوره ششم مدیریت شهری تهران” آنچه ما دادیم این بود که از ظرفیت مردم در پایتخت استفاده شود؛ به نظر من مدیران باید فرهنگ سازی ویژه ای در این زمینه داشته باشند و فناوری مناسبی در زمینه بهره برداری از نیروی انسانی ایجاد کنند. ظرفیت.

وی افزود: جشن 10 کیلومتری در خیابان ولی عصر(عج) با الهام از آیین پیاده روی اربعین یا همان ایام نورافشانی نیمه شعبان که در تهران قدیم برگزار می شد، برگزار شد. البته طبق اطلاعات دریافتی 90 درصد از ظرفیت مردم برای برگزاری این رویداد استفاده شد.

سخنگوی شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: در پارتی 10 کیلومتری که در خیابان ولی عصر (عج) رخ داد، باید آسیب شناسی لازم وجود داشته باشد. پس از اپیدمی کرونا، برگزاری این مراسم قابل تقدیر است که با همکاری شهرداری و سایر نهادها چنین مراسم بزرگی برگزار شد. بنابراین نیاز به نگارش تجربی در این زمینه وجود دارد.

نادعلی گفت: نکته قابل توجه دیگر این است که برخی رسانه ها سعی می کنند در اجرای هر مراسمی لیوان را نیمه خالی ببینند و حرف هایی زده می شود که سعی در القای ناامیدی در جامعه دارد.

وی تاکید کرد: تصاویر موجود از این مراسم نشان می دهد که همه اقشار و با انواع لباس ها برای علاقه خاص امیرالمومنین(ع) در این مراسم شرکت کردند و خوشبختانه این میهمانی در 10 کیلومتری خیابان ولیعصر (عج) ع) به بهترین نحو انجام شد.

  قیمت طلا و سکه و دلار / جدول 28 فروردین 1400+

انتهای پیام/4172/

دیدگاهتان را بنویسید