استفاده از ظرفیت نخبگان فکری راهبردی برای توسعه مراکز علمی

1086385 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از لارستان، مهدی زارع در دیدار با مهدی مهدی زاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در مرکز گراش که به منظور بررسی همکاری های بیشتر و رفع مشکلات این دانشگاه برگزار شد، گفت: مرکز آموزشی وی گفت: انتظار می رود در آینده شاهد توسعه و پیشرفت بیشتر این مرکز آموزشی به عنوان یک مجموعه علمی باشیم.

وی افزود: با وجود همکاری معلمان دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان با مرکز آموزش و پرورش گراش، راهکار مورد نظر استفاده از ظرفیت نیروهای بومی و بومی است. نخبگان فکری در بخش های مختلف این دانشگاه وجود دارد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لارستان افزود: انتظار می رود مردم شهرستان های لارستان و گراش که به عنوان نمادهای خیرخواهی و مقاومت در عرصه های آموزشی و علمی شناخته می شوند، در راستای توسعه این مرکز دانشگاهی گام های بیشتری بردارند. به موازات توسعه دانشکده علوم پزشکی این شهرستان.

مهدی مهدی زاده سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی مرکز گراش نیز گفت: باید در آینده شاهد توسعه سخت افزاری و نرم افزاری این مرکز علمی باشیم و در این راستا نیازمند کمک واحد و مجموعه اصلی هستیم. دانشگاه آزاد اسلامی استان فرس.

انتهای پیام/4078/4121/

  قیمت نفت در ابتدای تجارت در آسیا افزایش یافت

دیدگاهتان را بنویسید