استان ها موظف به اجرای برنامه های تحول دانشگاه و اسناد تعالی هستند

سروری مدج:

نایب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی تاکید کرد: استان ها موظف به همکاری و هماهنگی برای عملیاتی شدن برنامه ها هستند.

9589 409 فقط خبر

دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آموزش محور به دانشگاه مشکل گشا تبدیل شده است

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از مشهد، بیست و سومین جلسه هیأت امنای دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی به ریاست علی سروری مجید نماینده تام الاختیار رئیس دانشگاه، مشاور رئیس و رئیس مرکز ریاست، مردمی برگزار شد. روابط و هماهنگی استانی به همت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مشهد برگزار شد. در مرکز فرهنگی بهزیستی این دانشگاه برگزار شد.

سروری ماجد در این نشست با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از دانشگاه آموزش محور به سمت مسئله گشا حرکت می کند، گفت: این دانشگاه برای حل مشکلات و مسائل جامعه تلاش می کند. خوشبختانه هدف دانشگاه آزاد اسلامی نیز با شعار سال همزمان است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی سند تحول و تعالی را که شامل برنامه 5 ساله دانشگاه از سال 1400 تا 1405 است، تدوین کرده است، گفت: بر این اساس استان ها موظف به همکاری و هماهنگی با معاونت ذیربط در حوزه معاونت هستند. سازمان مرکزی برای اجرای این طرح ها انجام شود.

استان ها موظف به اجرای برنامه های تحول دانشگاه و اسناد تعالی هستند

نایب رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در استان های خراسان شمالی، خراسان رضوی و خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد اسلامی با توجه به تاکید دکتر طهرانچی مبنی بر تحقق شعار «هر دانشجو، یک تخصص، یک مهارت» وارد عمل شده است. تفاهم نامه با گروه صنعتی بله دانش آموزان در حین تحصیل باید تجربیات لازم را بیاموزند و بتوانند علاوه بر کسب مهارت، آموزش های لازم و تخصصی، راه های کار در جامعه و کسب درآمد را بیاموزند و در نهایت پاسخگوی مشکلات و مسائل منطقه خود باشند. ، شهر و منطقه.

  پوتین قانون تجارت آزاد ایران و اوراسیا را امضا کرد

به گزارش آنا، بررسی و تصویب بودجه مالی سال 1402-1401 دانشگاه آزاد اسلامی خراسان رضوی، افزایش اختیارات و ارتقای چارت سازمانی دانشگاه آزاد اسلامی استان و توسعه فعالیت ها و درآمدهای غیر آموزشی. از جمله موارد مطرح شده در این جلسه مواردی غیره بود که در مورد آنها تصمیم گیری شد.

انتهای پیام/4062/

دیدگاهتان را بنویسید