از پیام قرآن به مردم تا مجاهدت خبرنگاران در کنار مدافعان حرم

در مراسم تجلیل از خبرنگاران ذکر شد؛

9584 914 فقط خبر

«پیام قرآن کریم به بشریت» و «مجاهدین خبرنگاران در کنار حافظان حرم و حافظان سلامت» موضوعاتی بود که در نشست تجلیل از خبرنگاران در سپیدان مطرح شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های خبرگزاری آنا از سپیدان، مراسم اهدای جوایز خبرنگاران با حضور حجت الاسلام مصطفی نظری رئیس سازمان تبلیغات اسلامی سپیدان و ابراهیم حسینی در سالن همایش های دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان برگزار شد. رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سپیدان.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان سپیدان در این نشست گفت: «راهبه و قلم» مأموریتی است که قرآن بر عهده ما گذاشته تا قلم ما منادی حقیقت دین و توسعه باشد. جامعه.

نظری افزود: خداوند با این سوگند بزرگترین افتخار و رسالت را به ما داده است.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگار مبلغ واقعی دین و جامعه اسلامی است و هرگز نباید قلم ما در خدمت به مردم و دین به اهتزاز در آید.

رئیس اداره فرهنگ و رهبری اسلامی شهرستان سپیدان نیز تصریح کرد: فعالیت هایی که در نظام جمهوری اسلامی انجام می شود باید منعکس شود تا مردم بفهمند ما چه می کنیم.

از پیام قرآن به مردم تا مجاهدت خبرنگاران در کنار مدافعان حرم

ابراهیم حسینی با تاکید بر اینکه کرامت انسانی رسانه ها باید حفظ شود ادامه داد: خبرنگاران و فعالان فضای مجازی بهترین پیام رسان برای شناخته شدن این شهر به عنوان شهر گردشگری جنوب کشور هستند.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان در ادامه تصریح کرد: خبرنگاران در دوران هشت سال دفاع مقدس چه تلاش هایی کردند، خبرنگارانی که در کنار مدافعان حرم و مدافعان سلامت و خط مقدم، شجاعانه و دلیرانه عمل کردند. و لحظه به لحظه فداکاری و شهادت را به یاد بیاورند.

  آمریکا برای فروش تسلیحات نظامی به ترکیه چراغ سبز نشان داده است

سیروس حدادنیا افزود: خبرنگاران معمولاً چشم مردم و زبان گویای مردم هستند و به دلیل پنهان کاری و شفافیت از همه چیز آگاه و مورد اعتماد مردم هستند.

وی افزود: اطلاع رسانی به مردم، جلوگیری از حوادث آینده، قابل اعتماد بودن، حقیقت جویی و شجاعت از ویژگی های خبرنگاران است که آنها را از دیگران متمایز می کند.

در پایان این نشست از خبرنگاران و فعالان فضای مجازی با اهدای گل و لوح سپاس قدردانی شد.

انتهای پیام/4078/

دیدگاهتان را بنویسید