از نظر اجرای بودجه نیز شهرداری نسبت به 6 ماهه سال گذشته جلوتر است

33226 722 فقط خبر

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت: طبق گزارش هایی که داریم تاکنون 40 درصد از درآمدهای بودجه شهرداری تهران محقق شده است.

به گزارش گروه جامعه خبرگزاری آنا، میشم مظفر رئیس کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به روند اجرای بودجه سال 1401 شهرداری تهران گفت: اطلاعاتی که از تحقق بودجه داریم. درآمدها نشان می دهد که 40 درصد بودجه اجرا شده است. تا امروز بیش از 20 هزار میلیارد تومان از محل بودجه محقق شده است، اما این بدان معنا نیست که 40 درصد از برنامه های مصوب در بودجه اجرا شده، بلکه درآمدها محقق شده است.

عضو شورای اسلامی شهر تهران همچنین تصریح کرد: بخشی از ارقام بودجه برای پرداخت بدهی پیش بینی شده بود و بخشی از درآمدها صرف هزینه اوراق مشارکت شد و شهرداری در این زمینه سپرده گذاری کرد. بخش

وی با بیان اینکه جهش خوبی در تحقق درآمد حاصل شده است اما از نظر پیشرفت فیزیکی پروژه ها هنوز به رضایت بالایی نرسیده ایم، تصریح کرد: برای توزیع بیشتر نقدینگی و از درآمد خوبی که به دست آورده است، به میزان قابل توجهی برسد. 40 درصد اولویت دادن به حوزه هایی است که تغییر جدی در کیفیت زندگی شهروندان خواهد داشت.

رئیس کمیته بودجه شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: از نظر اجرای بودجه وضعیت قابل قبولی است و نسبت به 6 ماهه اول سال قبل جلو هستیم.

وی با بیان اینکه شهرداری هنوز چیزی در مورد تعدیل بودجه اعلام نکرده است، گفت: هنوز خبری از تعدیل نیست اما فصل نزدیک است و باید تعدیل توسط شهرداری ارائه و تا آذرماه به کمیته برنامه و بودجه ارائه شود. حداکثر .و سپس به بررسی مشاوره. طبق شنیده ها شهرداری اصلاحیه را ارائه خواهد کرد.

  خبر خوش برای فرهنگیان/ اجرای رتبه بندی معلمان از 31 شهریور 1400 - اندیشه معاصر

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید