از ممنوعیت خوردن سس گوجه فرنگی تا پوشیدن دمپایی زیر دوش؛ پنالتی های عجیب و وحشتناک جرارد برای ستاره های استون ویلا

1089400 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، استیون جرارد، ستاره سابق فوتبال که سال ها در خط هافبک لیورپول و تیم ملی انگلیس بازی کرد، پس از حضور موفق روی نیمکت گلاسکو رنجرز، مدیریت این تیم را برعهده گرفت. تیم استون ویلا زمستان گذشته برای ادامه روند موفقیت آمیز خود در لیگ برتر جزیره ادامه دارد.

حضور جرارد در استون ویلا با قوانین سختگیرانه و عجیبی همراه است. او بلافاصله پس از ورودش به این تیم، مصرف سس گوجه فرنگی را ممنوع کرد اما قوانین سختگیرانه او به این محدود نشد و جرارد فهرستی دارد که بر اساس آن می تواند بازیکنان را به دلایل مختلف جریمه کند و به نوعی آنها را از پول خالی کند.

تاخیر در تمرین پس از بازی جرارد، جریمه 500 پوندی را در پی خواهد داشت. پنالتی بعدی عجیب تر است. طبق لیست جرارد، هر عضو تیمی که تولد دیگران را فراموش کند و هدایا و کیک تولد به همراه نداشته باشد 50 پوند جریمه خواهد شد.

پنالتی سوم همچنان عجیب است. جرارد که نگران سر خوردن شاگردانش زیر دوش بود، به آنها گفت اگر دمپایی نپوشند 100 پوند جریمه خواهند شد. تاخیر برای دیدارهای تیم در روزهای عادی 200 پوند در دقیقه و در روزهای مسابقه همان جریمه 1000 پوند می شود.

مجازات دیگر مربوط به نوع استفاده از یک نوع معین تنباکوی جویدنی است. اگر بازیکنی در حال پرتاب و انداختن یک جویدن دیده شود، باید 200 پوند جریمه بپردازد.

این جریمه ها در بازی های استون ویلا نیز وجود دارد. به عنوان مثال، هر بازیکنی که کارت قرمز بگیرد و اخراج شود، باید کل تیم را به یک سفر غذایی ببرد و چهار هفته فرصت دارد تا این کار را انجام دهد.

  راه های مقابله با پشه های ناشی از ایدز

گذاشتن لباس در زمین تمرین یا ظروف غذاخوری (کارد و چنگال) روی میز 100 پوند جریمه دارد.

ستارگان استون ویلا نیز باید مراقب محل پارک خودروهای خود باشند زیرا ممکن است با جریمه 100 پوندی روبرو شوند.

جریمه های دیگر شامل گزارش نکردن مصدومیت های جدید به پزشک تیم تا ساعت 10 صبح، فراموشی پوشیدن جی پی اس برای تمرین، فراموشی پوشیدن ساق پا و نپوشیدن لباس مناسب برای روز است.

در استون ویلا، حتی تاخیر در رویدادهای تبلیغاتی جریمه دارد و هر بازیکنی که در این شرایط گرفتار شود، 250 پوند جریمه خواهد شد.

انتهای پیام/4048/

دیدگاهتان را بنویسید