از فناوری واکسن عروق کرونر برای درمان سرطان استفاده می شود

1078554 فقط خبر

به گزارش گروه علم و فناوری خبرگزاری آنا؛ محققان دانشگاه سینسیناتی با Johan برای بهبود فناوری مورد استفاده در واکسن‌های عروق کرونر همکاری خواهند کرد. آنها به دنبال استفاده از فناوری نانو ذرات لیپید در درمان سرطان هستند.

یک استاد مهندسی شیمی در دانشگاه سینسیناتی با یک شرکت داروسازی کره جنوبی برای توسعه درمان‌های سرطان جدید با استفاده از فناوری در برخی از واکسن‌های کووید-۱۹ همکاری خواهد کرد.

Joeyup Lee، استاد کالج مهندسی و علوم کاربردی در دانشگاه سینسیناتی، با دانشگاه Johan and Ivesha Humans در کره جنوبی برای بهبود درمان هایی که از RNA پیام رسان و نانوذرات لیپیدی استفاده می کنند، همکاری خواهد کرد. از این فناوری برای درمان بیماری های عفونی و بیماری های ژنتیکی نیز استفاده می شود.

RNA پیام رسان یا mRNA به سلول ها کمک می کند تا اطلاعاتی را از DNA برای تولید پروتئین های جدید بدست آورند. هم مدرن و هم فایزر از این فناوری در واکسن های عروق کرونر خود استفاده کرده اند. برای ویروس هایی مانند آنفولانزا یا هپاتیت A، برخی از واکسن ها از نسخه غیرفعال ویروس برای تحریک پاسخ ایمنی استفاده می کنند که به بدن کمک می کند آنتی بادی هایی تولید کند که از شما محافظت می کند. واکسن های MRNA به سلول ها می گویند که در صورت آلوده شدن افراد، همان پروتئین های محافظی را تولید کنند که سیستم ایمنی را تحریک می کند.

انتهای پیام/

  بچه دار شدن برای داشتن ماشین ایرانی به قیمت کارخانه بدون یدک کش امکانات و مزایای جدید ازدواج و زایمان - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید