از عصر امروز صدور کمک های انتخاب رشته آزمون سراسری آغاز می شود

سازمان سنجش آموزش کشور از امشب 23 مردادماه راهنمای انتخاب رشته آزمون سراسری 1401 را به صورت مرحله ای منتشر کرد.

2194 580 فقط خبر

به گزارش گروه علم، کاناوری و دانش خبرگزاری آنا، مدیرکل روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور روز جمعه با اعلام این خبر گفت: دفترچه راهنمای گروه های آزمایشی علوم انسانی، ریاضی و فنی و بخش پیوست تا امشب جمعه 23 مردادماه، دفترچه راهنمای گروه های آزمایشی تجربی. گروه های علوم، هنر و زبان های خارجی تا ساعات پایانی شنبه شب 24 مرداد ماه دفترچه راهنمای رشته پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی کلیه گروه های آزمایشی تا عصر روز سه شنبه 27 مردادماه به صورت جداگانه منتشر می شود.

علیرضا کریمیان افزود: بروشورهای جداگانه برای گروه های علوم تجربی، علوم انسانی، ریاضی و فنی و بروشور مشترک برای گروه های آزمایشی هنر و زبان های خارجی و بروشور مشترک برای همه رشته ها منتشر می شود. بدون آزمون در تمامی گروه های آزمایشی

وی توصیه کرد: داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته تحصیلی در آزمون سراسری هستند لازم است به درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش مراجعه و راهنمای انتخاب رشته تحصیلی و قسمت درخواست شامل شرایط و ضوابط دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی را مطالعه کنند. در هر یک از گروه های آزمایشی

مشاور سازمان سنجش آموزش کشور ادامه داد: راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی در سال 1401 شامل کلیه شرایط اختصاصی رشته های مختلف تحصیلی دوره های حضوری، عصرانه، مجازی، خود مدیریتی و. پردیس های شهریه پرداز، دانشگاه پیام نور، مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی، آزمون و پذیرش صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی «بدون آزمون» و توضیحات نحوه تکمیل فرم انتخاب رشته از متقاضیان مجاز به در هر یک از دروس فوق با توجه به محتوای کارنامه و همچنین نحوه تکمیل آن، رشته را انتخاب کنید. فرم انتخاب رشته ارائه شده است.

  نامه حاجی بابای به موسسات رتبه بندی معلمان - اندیشه معاصر

کریمیان تصریح کرد: متقاضیانی که مجاز به انتخاب رشته هستند، باید رشته های رشته مورد نظر خود را بر اساس ضوابط مندرج در راهنمای انتخاب رشته استخراج و به ترتیب اولویت علاقه رتبه بندی کنند، سپس رشته های انتخابی آنها باید ابتدا در قسمت انتخاب رشته درج شود. فرم پیش نویس در انتهای راهنمای انتخاب رشته پس از اطمینان از صحت کد رشته محل های انتخابی، از عصر روز دوشنبه 26 مرداد لغایت شنبه 22 مرداد ماه با توجه به دستورالعمل نحوه انتخاب رشته، انتخاب رشته را تکمیل نمایید. فرم.

بر اساس گزارش سازمان سنجش آموزش کشور، مدیر کل روابط عمومی این سازمان توضیح داد: پس از تایید نهایی رشته های منتخب متقاضی، یک عدد 15 رقمی از سوی سامانه به عنوان انتخاب رشته در اختیار متقاضی قرار می گیرد. اعلام وصول. پس از تکمیل مراحل و ارسال اطلاعات، این رسید در صفحه ای جداگانه ارائه می شود. متقاضیان توجه داشته باشند که هر فرد تنها یک بار مجاز به انتخاب رشته بوده و امکان ویرایش آن تا پایان مهلت قانونی وجود دارد.

کریمیان تاکید کرد: با توجه به اینکه پس از اعلام نتایج نهایی آزمون نمی توان به درخواست های اشتباه انتخاب رشته در این سازمان رسیدگی کرد، لازم است داوطلبان در کنترل دقیق انتخاب رشته و ورود آنها به انتخاب رشته دقت لازم را داشته باشند. به شکلی که یک مسئولیت ورودی است. و ثبت نهایی رشته ها در فرم انتخاب رشته بر عهده خود داوطلب بوده و هیچ گونه ادعایی مبنی بر اشتباه اپراتور کافی نت یا مشاور انتخاب رشته در این خصوص پذیرفته نمی شود.

  ارزش معاملات در بازار فیزیکی از 279 هزار میلیارد ریال گذشت

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید