از صفر تا صد داستان از نامه منادی به میرکاظمی برای حق التدریس معلمان 10 اسفند 1388 + توضیحات بیشتر در مورد زمان اجرای احتمالی – اندیشه معاصر

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی اندیشه معاصر، علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در نامه ای به مسعود میرکاظمی، رئیس سازمان برنامه و بودجه، از معلمان خواستار تعیین شهریه و دستیاران سوادآموزی شد.

متن پیام علیرضا منادی سفیدان، رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات خطاب به رئیس سازمان برنامه و بودجه به شرح زیر است:

با احترام حضور دارید به موجب قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف شغلی معلمان و مربیان نهضت سوادآموزی وزارت آموزش و پرورش مصوب 1397/06/13 و قانون تفسیر قانون فوق. ، مصوب MES در تاریخ 1395/02/15 نیروهای جذب شده.

با توجه به نیاز مبرم وزارت آموزش و پرورش به سازماندهی و جذب نیرو و با توجه به اینکه این نیروها تمامی مراحل مقرر در قانون را گذرانده و آماده جذب هستند، انتظار می رود در اسرع وقت و همچنین گروه های قبلی نهادها به قانون کار خود.

تأخیر بیشتر در اجرای قانون و تصویب صریح آن زیان‌بار آموزش و پرورش کشور و نقض تکلیف قانونی است، به‌ویژه که اجرای برنامه پنج ساله ششم توسعه به پایان می‌رسد و به‌محض دستور صادر می‌شود. اقدام قانونی لازم انجام شود.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1278076

  قیمت سکه، طلا و ارز / 21 اردیبهشت 1401 + جدول

دیدگاهتان را بنویسید