از رقبای جدی فرار نمی کنیم/ حق منطقی ما حضور در مسابقات جهانی ایران بود

18496 163 فقط خبر

سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: یکی از مهم ترین جام ها به ایران آمده و همه دوست دارند با آن عکس بگیرند.

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، دراگان اسکوچیچ در حاشیه مراسم افتتاحیه جام جهانی در تهران گفت: طبیعی بود که این جام به ایران بیاید چون در جام جهانی صعود کردیم و منطق ما این بود که این مراسم باید برگزار شود. به درستی برگزار شد.»

سرمربی تیم ملی ایران خاطرنشان کرد: این یک نکته مثبت است و این جام یکی از جام های معروف ایران است و همه دوست دارند با این جام عکس بگیرند.

وی درباره برنامه های تیم ملی گفت: آمادگی های لازم را انجام داده ایم و در آستانه برگزاری اردوی قبل از اردوی اتریش در ایران هستیم. در حال حاضر لیست بزرگتری را اعلام کرده ایم و به نصف کاهش می یابد. یک بار قبل از اردو و یک بار قبل از کمپ اصلی.

سرمربی تیم ملی ایران با یادآوری اینکه آیا اروگوئه و سنگال با بازیکنان کامل در بازی دوستانه مقابل ایران حاضر می شوند، یادآور شد: نمی دانم این تیم ها پر هستند یا خیر، اما می دانم که برای ما بازیکنان قابل احترام و خوبی هستند. آماده سازی تیم ملی . از تیم هایی که حریف جدی برای ما هستند فرار نمی کنیم.

اسکوچیچ گفت تاج گفته است در حال مذاکره با کی روش برای هدایت تیم ملی و اینکه آیا نگران از دست دادن پست خود است یا خیر، گفت: نه، من نگران نیستم و روی کارم تمرکز کرده ام.

  انتصاب رئیس جدید روابط عمومی شورای ششم شهر تهران - اندیشه معاصر

ادامه دارد…

دیدگاهتان را بنویسید