از راهنمایی تحصیلی و شغلی دانش آموزان تا استعدادیابی

به گزارش گروه استان های خبرگزاری آنا از یزد، ابوالفضل داودی از حضور فعال دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد در اولین دوره نمایشگاه «مادر، کودک و نوجوان» استان یزد در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی یزد از دستاوردها و پیشرفت های این دانشکده در زمینه تحصیل، شغلی و توانمندسازی دانش آموزان خبر داد.


بیشتر بخوانید:

آموزش “تفکر کارآفرینی و مهارت های نرم” به نوجوانان در 18 جلسه


وی در حاشیه این نمایشگاه از راه اندازی و طراحی سامانه جدید هیئت علمی جهت هدایت تحصیلی و شغلی دانشجویان به منظور شناسایی استعدادها و نیازسنجی رایگان برای شناسایی استعدادهای فردی خبر داد و گفت: زمینه بسیار مطلوبی برای شناسایی استعدادهای فردی وجود دارد. ارتباط با صنعت، در این راستا اقدامات مناسبی در این مدت انجام شده و موفقیت های خوبی از جمله راه اندازی موفق کسب و کار و حضور فعال در نمایشگاه های استان حاصل شده است.

رئیس دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه یزد آزاد گفت: دانشکده مهارت و کارآفرینی باید در این زمینه برای مهارت آموزی و نیازسنجی جامعه با استفاده از ظرفیت دانشگاه گامی اساسی بردارد.

از راهنمایی تحصیلی و شغلی دانش آموزان تا استعدادیابی

محمدرضا احمدزاده مدیر غرفه دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه آزاد یزد نیز در حاشیه این نمایشگاه گفت:

وی ادامه داد: افراد مختلف پس از گذراندن این دوره های تخصصی با مدرکی که بر اساس نیاز بازار کسب و کار عمومی دریافت می کنند می توانند در یک رشته فعالیت کنند.

مدیر غرفه دانشکده مهارت و کارآفرینی دانشگاه یزد آزاد تصریح کرد: لازم است مدارس عالی دانشکده مهارت و کارآفرینی مرکز TMC را مدیریت کرده و مشاوره های کاری و آموزشی را به عموم مردم ارائه دهند.

  خبرگزاری آنا - نماز جمعه تهران - 2 اردیبهشت

انتهای پیام/4117/4062/

دیدگاهتان را بنویسید