از بحران مدیریتی در استقلال تا شایعه استعفای برخی از اعضای هیئت مدیره

1084866 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری آنا، چندی پیش در گزارشی از اختلاف اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با مصطفی آزورلو، از ناراحتی آنها از نحوه مذاکره با این باشگاه خبر دادیم. سرمربی پرتغالی و سایر گزینه ها و همچنین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه. یکی از اعضای هیئت مدیره به مدیران باشگاه گفت: سیاست سکوت تا حدودی کمک می کند و امروز باید هواداران از وضعیت نقل و انتقالات مطلع شوند. حالا در آخرین اخبار از بحران مدیریتی در استقلال شنیده می شود که ممکن است برخی از اعضای هیات مدیره از سمت خود استعفا دهند.

این افراد معتقدند وقتی در استقلال از مسائل نقل و انتقالات مطلع نمی شوند و به تصمیمات خود توجه می کنند، ماندن در استقلال خوب نیست. آجورلو به برخی از اعضا گفت که طبق معمول در جلسات هیئت مدیره گزارش عملکرد را ارائه خواهد کرد، اما اعضا معتقدند وقتی زمان از دست می رود و استقلال دچار مشکل می شود، هواداران کاری به اطلاع یا عدم اطلاع آنها ندارند و توضیح می خواهند و بعد از آن. این گزارش دیگر قابل ارسال نیست، تا زمانی که آجورلو از اطرافیان خود برای نقل و انتقالات استفاده کند، آسیب خواهد دید، که برای برخی از اعضای هیئت مدیره چندان خوشایند نیست.

وضعیت فعلی هیات مدیره باشگاه استقلال مانند آتشی در زیر خاکستر است که هر لحظه ممکن است شعله ور شود و عواقب بدی برای این باشگاه داشته باشد.

انتهای پیام/4146

  شاهکار نفت در جام ستارگان جهان

دیدگاهتان را بنویسید