از امکانات دانشگاه آزاد اسلامی برای حل مشکلات استان ها و مردم استفاده می شود/ نخبگان دانشگاه آزاد اسلامی پرچمداران تحول در استان ها هستند.

1067967 فقط خبر

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، جلسه کارگروه جمعیت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ایلام با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی و مسئولین ادارات ذیربط، کارشناسان و متخصصان برگزار شد. در جمعیت شناسی و آسیب شناسی اجتماعی

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این نشست با بیان اینکه نباید به آسیب های اجتماعی و معضل جمعیت عاطفی رسیدگی شود، گفت: در این راستا جمعیت شناسان باید کمک کنند تا مشکل جمعیت استان ایلام با دقت حل شود. اطلاعات

وی با تاکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی در هر استان به یک موضوع اجتماعی پرداخته است تا دانشگاه بتواند به عنوان یک فعال اجتماعی فعال ایفای نقش کند، خاطرنشان کرد: در استان ایلام به موضوع کاهش جمعیت به عنوان نقطه شروع نگاه می شود. . لازم است این جلسات با حضور مسئولین استانی برگزار شود و مشکل جمعیت توسط کارشناسان رصد شود و در این راستا کارکنان باید به مسائل اجتماعی توجه جدی داشته باشند.

وی با اشاره به ضرورت نگاه چند جانبه به معضلات آسیب های اجتماعی خاطرنشان کرد: نباید صرفاً از منظر اقتصادی یا صرفاً فرهنگی به آن نگاه کرد، بلکه باید برای حل معضل به تحولات مختلف فرهنگی، اجتماعی و فناوری توجه کرد.

دکتر طهرانچی تاکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی تنها به دنبال حل معضلات اجتماعی نیست و باید در استان ها به عنوان رابط بین سایر نهادها و ادارات عمل کرد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خاطرنشان کرد: رسالت اجتماعی دانشگاه بسیار خطیر است و باید به دنبال راهکارهای تخصصی، دقیق و صمیمانه باشیم. برگزاری این جلسات با محوریت دانشگاه آزاد اسلامی و پیگیری مطالب مطرح شده قطعا به بهبود وضعیت استان کمک خواهد کرد.

  ازدواج جنجالی ساسی مانکن با بیتا با اختلاف سنی زیاد! + عکس

وی با تاکید بر اینکه باید با نگاه دقیق و علمی مشکل را حل کرد، گفت: باید گروه حل مسئله تشکیل شود و تحقیقات مناسب انجام شود و در صورت حصول نتیجه مناسب از آن حمایت شود تا توسعه و شکوفایی به وجود آید. استان

دکتر طهرانچی با بیان اینکه دانشگاه نقطه امید ملت است، گفت: به دلیل اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به دست مردم و با حمایت آنها آجر به آجر ساخته شده، ساختمان ها و فضاهای ساخته شده در دانشگاه آزاد اسلامی در دسترس مردم است و همه اینها. امکانات برای حل مشکلات استان و مردم استفاده می شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی افزود: نخبگان باید برای حل مشکل استان ایلام به کمک بیایند چرا که از آنها انتظار می رود مشکلات مردم بیشتری را حل کنند و اگر قرار است تحولی در ایلام ایجاد شود باید گل سرسبد باشد. معلمان توانمند دانشگاه آزاد اسلامی.»

در ادامه این نشست بهروز ناصری سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان ایلام گفت: رسالت ویژه دانشگاه آزاد اسلامی در استان ها حل مشکل و کمک به توسعه استان ها است. استان ایلام در بحث آسیب های اجتماعی و به ویژه بحث کاهش جمعیت از وضعیت مطلوبی برخوردار نیست، کمک کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی باید با جدیت با این آسیب اجتماعی برخورد کرده و برای رفع مشکل تلاش کنند.

ناصری افزود: ظرفیت بالای دانشگاه آزاد اسلامی در استان ایلام و به همین دلیل حمایت قاطع دکتر طهرانچی از اقدامات این واحد دانشگاهی برای رفع مشکل در ایلام نقطه عطفی در حمایت از توسعه استان است. “

  فرود اجباری طارمی / فرود هواپیمای طارمی در روستایی دورافتاده! - اندیشه معاصر

انتهای پیام/4040/

دیدگاهتان را بنویسید