ارمگانی: دو بازی تدارکاتی با تیم اف ام پی خواهیم داشت

1072058 فقط خبر

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری آنا، سعید ارمگانی سرمربی تیم ملی بسکتبال مردان کشورمان در آستانه اعزام به اردوی صربستان درباره آمادگی تیم ملی گفت: هفته چهارم تمرینات تیم ملی را پشت سر می گذاریم. اردوگاه ها.” . در سه هفته اول هدف ما انجام تمرینات تاکتیکی و بدنی برای آماده سازی و حضور در مسابقات مقدماتی جام جهانی بود.

ارمگانی افزود: خدا را شکر این کارها خیلی خوب انجام شد، بچه ها خیلی خوب و متمرکز کار کردند و فکر می کنم برای اهدافی که می خواستیم به موفقیت های زیادی دست پیدا کردیم. البته هنوز مشکلاتی وجود دارد که روی آن کار می کنیم. در این سه هفته 3 بازی بسیار خوب با تیم ایران نوین انجام دادیم که به ما کمک کرد تا تیم را بهتر آماده کنیم و مشکلاتش را پیدا کنیم و روی آنها کار کنیم.

وی گفت: اکنون به ارتش صربستان می رویم و یک هفته در بلگراد تمرین می کنیم. در این مدت دو بازی دوستانه با تیم اف ام پی که یکی از تیم های سوپرلیگ صربستان است و امسال در فینال سوپرلیگ بازی می کند، برگزار خواهیم کرد. امیدوارم این مسابقات به ما کمک کند بالاخره مشکلات و اشتباهاتی که در دفاع و حمله وجود دارد را به صورت تیمی حل کنیم و در قزاقستان و سوریه یک تیم آماده بگیریم انشاالله با دست پر برگردیم.

انتهای پیام/4129/

  نرخ ارز آزاد امروز 4 دی 1400 + جدول - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید