ارضای جنسی با “پورن” کامل! – اندیشه معاصر

بزرگنمایی، صداهای مصنوعی، سکوت های فریبنده، اندام های بی ادب، دست های بی حس، پاهای بی هدف، دقیقه های تکراری، لحظات درهم، سرهای گیج، نفس های کشنده و شرم. اینها تنها تعدادی از صنعت کثیف پورن است که عصر طلایی ده ها و شاید صدها میلیون نفر را امروز در سراسر جهان تلف می کند.

پورنوگرافی و پورنوگرافی به عنوان یک معضل و آسیب اجتماعی جدید و تقریباً گسترده در دنیای امروز شناخته می شود، تا آنجا که بسیاری از کشورها قوانین تنبیهی محدودکننده ای را برای مقابله با این آسیب وضع کرده اند. چون عواقب جبران ناپذیر آن را درک کردند. وجود بیماری های فردی، جسمی و جنسی و همچنین آزار و تجاوز به کودکان تنها گوشه هایی از زوایای پنهان و آشکار این صنعت آلوده است.
روند در محصولات مرتبط پورنوگرافی و پورنوگرافی گرچه اثرات متفاوتی بر زن و مرد دارد، اما نتیجه این روند برای هر دو جنس یکسان است. این یعنی «رسیدن به پوچی»!

اغراق در پورنوگرافی

در تصاویر، متن و فیلم های پورنوگرافیچیزی به نام واقعیت وجود ندارد و مصرف کنندگان این محصولات نمی توانند درک درستی از زمان داشته باشند. زیرا هر «دقیقه» در فیلم های پورنو حداقل به «دو دقیقه» تبدیل شده است. در تمام صحنه ها یک اصل فریبنده به نام «افزایش» وجود دارد. بنابراین تصاویر، اشیاء و سر و دست انسان در واقع کوچکتر از آنچه در فیلم های پورنو می بینید هستند!

همین افزایش و اغراق در فیلم ها و تصاویر مستهجن باعث می شود بینندگان توقعات غیرواقعی از همسر خود داشته باشند و دنیای خود را با دنیای بازیگران این فیلم ها مقایسه کنند. چنین مقایسه ای در نهایت منجر به «تحقیر خود» و احساس ضعف و حقارت می شود. با این حال، اگر به صحبت های یکی از بازیگران این گونه فیلم ها گوش کند، واقعیت های پشت صحنه را درک می کند.

  عکس | اعتراض جنجالی بازیگر زن جشنواره فیلم فجر - اندیشه معاصر

اعتراف دیرهنگام یک بازیگر پورنوگرافی

«تا ا گا…» یکی از بازیگران فیلم های مستهجن است که پس از سال ها فریب و تجلیل از جوانان، اکنون تنها و منزوی شده، خواسته های انسانی و متعالی خود را از دست داده و با حسرت از آنها یاد می کند: صنعت پورن در سرتاسر جهان، زندگی بازیگران این فیلم‌ها ممکن است یک رویا باشد… اما طبیعی نیست که با کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید، به سر کار بروید و با کسی باشید که دوست ندارید.»
جالب اینجاست که این بازیگر عجیب و غریب در توصیف شخصیت همسر محبوب و رویایی خود می گوید: «ایثارگر، مهربان و بچه دار می شود».
او اعتراف می کند: «راستش را بخواهید، من نمی توانم یکی در صنعت پورن پیدا کنم.
مروری بر این گونه بیوگرافی ها و اعترافات ما را به این نتیجه می رساند که پایان راه پورنوگرافی چیزی جز نابودی و انزوا نیست. وقتی بازیگر این فیلم ها اینطوری به آخر خط برسد چه بلایی سر تماشاگران و فریب خوردگان می آید؟

تماشای تصاویر و فیلم های مستهجن اثرات مخربی بر یادگیری و حافظه دارد

با سلاح های واقعی بازی کنید

افرادی که حتی یک یا دو بار فیلم و عکس های پورنوگرافی را تماشا می کنند نمی توانند دنیای واقعی را تحمل کنند. آنها دائماً در تخیل خود زندگی می کنند و اقداماتی انجام می دهند که روح و جسم آنها را نابود می کند. این افراد مانند کودکانی هستند که تفاوت تفنگ واقعی و اسپری را نمی دانند و در دنیای واقعی انتظار دارند اسلحه های خطرناک پاشیده شود. پس ریسک کن! نتیجه بازی خطرناک است اما چیزی جز مشکلات روحی و بیماری های جدی نیست.
کام… ب، بازیگر 32 ساله پورن، سه سال پیش در سن 29 سالگی برای خبرنگاران اشک ریخت و فاش کرد که به ویروس اچ‌آی‌وی آلوده شده است: «در این تجارت یاد گرفتم که اگر این کار را نکنی. آنچه شما می خواهید، همیشه یک نفر جوانتر و جذاب تر از شما وجود دارد که آن را انجام دهد! ”

  همه چیز در مورد یائسگی - یک تفکر مدرن

اعتیاد به پورنوگرافی

اعتیاد به پورنوگرافی علاوه بر ایجاد بیماری و مشکلات روانی، روابط خوب خانوادگی و روابط صمیمانه بین همسران را مختل می کند. همسرانی که در یک یا هر دو نقش دارند، درگیر پورنوگرافی و پورنوگرافی هستند.

تولیدکنندگان پورنوگرافی به دلیل مطالعات و تحقیقات زیادی که در مورد جنسیت انجام داده اند، به خوبی می دانند که چگونه هر دو را به اعتیاد جنسی معتاد کنند. مردانی که کم و بیش تمایل به تماشای تصاویر و فیلم های مستهجن دارند، همسر خود را کالایی می دانند که هنگام خرید یا استفاده باید آن را «وارونه» کرد تا مشکل و نقصی نداشته باشد. این مردان با فشار “انتظارات عظیم” روبرو هستند و رویاهای آنها شکل خاصی پیدا کرده است که در دنیای واقعی جایی ندارد.

مطالعات و MRI مغز مردانی که تمایل به تماشای پورن و پورنوگرافی دارند نشان می دهد که انگیزه و پاداش کمتر از سایر مردان است. بنابراین تماشای پورنوگرافی تنبل منجر به یک سیستم پاداش برای مغز می شود. افرادی که این مشکل را دارند برای رسیدن به نقطه لذت نیاز به انگیزه بیشتری دارند و همچنین نمی توانند به طور طبیعی به محرک ها پاسخ دهند. ادامه این روند آسیب جدی به شوهر این فرد وارد می کند.

مثل موم در دست کارگردان

از سوی دیگر، زنانی که در کشورهای مختلف مشتری پورنوگرافی هستند، در دنیای واقعی به دنبال چیزی هستند که معمولاً پیدا نمی شود یا یافتن آن باید با عواقب جسمی برای همسرش همراه باشد! این زنان نه تنها جنس مذکر را یک کالا می بینند، بلکه خود را به عنوان یک کالا به مشتری معرفی می کنند. در دنیای این افراد انسان کالایی بیش نیست که منتقل می شود. زیرا الگوی این دو یا چند شخصیت در فیلم های مستهجن مانند مومی در دست کارگردان و تهیه کننده است که به اشکال مختلف در می آید، کوچک می شود و رشد می کند، شکل می گیرد و در نهایت ناپدید می شود.

  وی در اولین جشنواره ملی مستند رادیویی پژواک 400 اثر دریافت کرد

اثرات مخرب تماشای فیلم ها و تصاویر مستهجن

بر اساس مطالعه ای که توسط محققان دپارتمان روانشناسی عمومی در دانشگاه دویسبورگ اسن آلمان (که یکی از 10 دانشگاه برتر آلمان است)، تأثیر ارتباط فیزیکی بین دو نفر به هیچ وجه قابل مقایسه با افراد غیر قابل مقایسه نیست. انواع فیزیکی (مجازی). نتایج این تحقیق نشان می دهد که تماشای فیلم ها و تصاویر مستهجن تأثیر مخرب و مخربی بر یادگیری و حافظه انسان دارد.

دو عصب شناس در دانشگاه تگزاس در Urbana-Champaign نیز به این نتیجه رسیدند که تماشای پورنوگرافی می تواند باعث تغییرات تشریحی در ساختار مغز و شبکه عصبی شود. همچنین، یافته‌های دکتر مک گاف، استاد دانشگاه کالیفرنیا، برکلی، پنج سال پیش، نشان می‌دهد که وقتی محرک‌های هیجانی توسط هورمون آدرنال در مغز ذخیره می‌شوند، به سختی می‌توان توضیح داد که چه اتفاقی می‌افتد و این فرض ممکن است تا حدی اعتیادآور باشد. پورنوگرافی و پورنوگرافی را توضیح دهید.

در این میان اما از قدرت و نقش «اراده انسانی» نیز نباید غافل شد. اگرچه کمتر کسی در دنیا تجربه موفقیت آمیز خود را در پایان دادن به «اعتیاد به فیلم ها و عکس های پورنو» توصیف می کند، اما مرور خاطرات افرادی که در مسیرشان به تباهی، پوچی و پوچی رسیده اند و زندگی خانوادگی و عواطفشان از بین رفته است، خوب است. و حقایق و حقایق نهفته در این حوزه و صنعت غیرانسانی را به وضوح بیان می کند. پس انسان هوشیار قبل از رسیدن به سقوط از خطر نجات پیدا می کند; ابزار این نجات چیزی جز اراده و آگاهی نیست.

انتهای پیام/*

(1 بار بازدید شده، 1 بازدید امروز)

لینک کوتاه: https://andishemoaser.ir/?p=1253130

دیدگاهتان را بنویسید