ارزش بازار سرمایه 5 میلیارد تن افزایش یافته است

1067348 فقط خبر

به گزارش خبرنگار بانک، بورس و آژانس بیمه آنا، شاخص کل بازار سرمایه امروز شنبه 20 اردیبهشت ماه با 1060 واحد افزایش با 17 درصد افزایش به رقم یک میلیون و 522 هزار و 484 واحد رسید. همچنین شاخص کل همگن 3488 واحد رشد کرد و 0.85 درصد رشد نشان داد که باز هم در ادامه روند هفته گذشته نشان از توجه بیشتر سهامداران به نمادهای کوچک دارد.


بیشتر بخوانید:

بازار سهام دوباره شروع به صعود کرد/ نبض بورس در دست عوامل خارجی


ارزش بازار امروز به 6 میلیون و 58 هزار و 500 میلیارد تن رسید که نسبت به آخرین روز معاملاتی هفته گذشته بیش از 5 میلیارد تن به ارزش بازار افزوده شد.

در معاملات امروز 603 هزار و 925 بورس و حدود 9 میلیارد سهم به ارزش بیش از 5 هزار میلیارد تن معامله شد.

در معاملات امروز بورس تهران نمادهای شپنا، حکشتی و شبندر بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص داشتند و نمادهای فولاد، شستا، تاپیکو و هودرو با تاثیر منفی از افزایش بیش از بیش از شاخص جلوگیری کردند. هزار واحد از شاخص کل

شستا، خگستر، خودرو، شپنا، خساپا، شطران و خزامیا نیز پرطرفدارترین نمادهای امروز بازار بودند.

با معاملات امروز نمادهای شپنا، حکشتی، شبندر، شتران، شپدیس، پاکشو و شسپا ارزش بازار خود را افزایش دادند و قیمت فولاد، شستا، توپیکو، هودرو، حسابی، فملی و کچاد با معاملات امروز کاهش یافت. .

در بازار امروز با وجود شاخص های مثبت؛ اما شاخص کل افزایش چشمگیری نداشت. یکی از دلایل این امر ممکن است استراحت در اواسط هفته باشد که بر کل معاملات این هفته تأثیر خواهد گذاشت. اما نمادهای کوچکتر مانند هفته گذشته بیشتر مورد توجه قرار گرفتند و منجر به افزایش چشمگیر شاخص همگن شدند.

  از افتتاح عمیق ترین تونل حماس - اندیشه معاصر خبر می دهد

در بازار فرابورس امروز با افزایش 60 واحدی شاخص مواجه بودیم که نمادهای قوسینو، سمگا، شرنل، ومل و شپس بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص فرابورس داشتند و نمادهای صبا و شجام بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص بورس داشتند. تاثیر منفی بر شاخص فرابورس

فعال ترین نمادهای فرابورس کرمان، فذر، سمگا، افرا، سبزوا، فرابورس و سپیدار بودند.

انتهای پیام/4103/

دیدگاهتان را بنویسید