اردوی تابستانی برای دانشجویانی که علاقه مند به تحصیلات مالی هستند برگزار می شود

754 574 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه آنا خبرزاری، انجمن علمی دانشجویی حسابداری و مدیریت مالی دانشگاه یزد اردوی تابستانی پژوهشگران مالی را برگزار کرد.

این کمپ از دو بخش تشکیل شده است که بخش اول به موضوعات پرکاربرد حسابداری و بخش دوم مقدمه ای بر بازارهای بین المللی است.

مالیات بر ارزش افزوده، صورتحساب تراکنش های فصلی، قراردادهای بانکی و بیمه پرکاربرد سمینارهایی هستند که در بخش «موضوعات حسابداری رایج» برگزار می شوند و سمینارهای فارکس، بلاک چین و ارزهای دیجیتال، NFT و Metaverse در بخش بازارهای بین المللی هستند.

کارگاه سه ماهه صورتحساب معاملات با تدریس بهنام مرادخانی 28 و 29 مرداد از ساعت 17:30 الی 18:30 و 22 و 23 مرداد از ساعت 19:30 الی 20:30 برگزار می شود و مبانی صورت های فصلی و پیش نیازهای مربوط به معاملات، «مروری اجمالی» قوانین و مقررات مرتبط، «آشنایی با نرم افزار TTMS»، «آشنایی با سامانه آنلاین و پیاده سازی داده ها در سایت سازمان امور مالیاتی»، «ارائه راهکارهای کلیدی و کاربردی»، «معرفی نکات و نمونه های عملیاتی»، ‘نمونه هایی از نحوه ثبت قراردادها’ و ‘نحوه ثبت اطلاعات به صورت خلاصه’ عنوان این کارگاه می باشد.

سمینار مالیات بر ارزش افزوده به دبیری بهنام مرادخانی در روزهای 22، 23، 25 و 26 مردادماه از ساعت 17 الی 18:30 با موضوع مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد و ویژه “حسابداری ارزش مالیات بر ارزش افزوده”، “ممیزی مالیات بر ارزش افزوده” برگزار می شود. ، ‘استرداد’ و ‘جرایم’ موضوعات این سمینار است.

کارگاه گسترده قراردادهای بانکی 28 و 26 مرداد ماه از ساعت 20 الی 21 با تدریس احمدرضا اسعدی نژاد برگزار می شود و موضوعات این کارگاه آموزشی “آشنایی با قراردادهای بانکی”، “قراردادهای مبادله ای”، “قراردادهای مشارکتی” خواهد بود. ” و قراردادهای “کرز الحسنه”.

  رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد سپیدان معرفی شد

سمینار بیمه با تدریس احمد دلبری در روزهای 18، 24 و 25 مردادماه از ساعت 19 الی 20 برگزار می شود و موضوعات این سمینار “محاسبه حقوق و دستمزد”، “محاسبه لیست بیمه” و “نحوه لیست دستمزدها را ارسال کنید.

لازم به ذکر است علاقه مندان جهت شرکت در این کارگاه ها و دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به آدرس @fmaa_admin پیام دهند.

انتهای پیام/4167/

دیدگاهتان را بنویسید