ارتقای کیفیت خوابگاه های دانشجویی در دستور کار دانشگاه

1041930 فقط خبر

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، مسعود گنجی رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از مجتمع رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبایی و سایت اصلی این دانشگاه بازدید کرد.
رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم با قدردانی و تشکر از زحمات هیئت مدیره و کارکنان این دانشگاه بر آغاز ساخت خوابگاه های ازدواج در راستای اجرای قانون حمایت از خانواده و جوانان تاکید کرد. .
گنجی گفت: دانشگاه علامه طباطبایی با 45 درصد پوشش دانشجویی یکی از پیشرفته ترین دانشگاه های کشور از نظر خوابگاه است و امیدواریم در ساخت و تجهیز خوابگاه متاهلین پیشرو باشیم.
وی افزود: با توجه به اینکه هدف صندوق حمایت از دانشجویان پوشش 50 درصدی زندگی روزمره دانشجویان است، خوابگاه های دانشجویی باید از سطح کیفی قابل قبولی برخوردار باشند.
گنجی در پایان به ظرفیت قوانین جاری در کشور اشاره کرد و گفت: خدای نکرده در آینده نزدیک شاهد حرکتی برای ساخت خوابگاه در کشور خواهیم بود.
در پایان این بازدید با حضور رئیس و معاونان دانشگاه مسائل و مشکلات رفاهی دانشجویی دانشگاه علامه طباطبای مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد تمامی خوابگاه ها از مهرماه برای حضور دانشجویان تجهیز و آماده شوند. .
انتهای پیام/

  پایان کار بیرانوند در تخت جمشید/ به زودی از بمب رونمایی می شود - اندیشه معاصر

دیدگاهتان را بنویسید