ارتقای سلامت اداری با تکیه بر فرآیندهای الکترونیکی

1089658 فقط خبر

به گزارش خبرگزاری آنا، امیرهوشنگ عصارزاده یکی از اعضای هیئت مدیره است بانک توسعه تعاون در جلسه کمیته بهداشت اداری بانک اعلام کرد: بهداشت اداری در بانک به عنوان یک موسسه مالی این امر از اهمیت بالایی برخوردار است و تا زمانی که فرآیندها شفاف و مبتنی بر اصول و قواعد حرفه ای باشد، ارتقاء بهداشت اداری همچنین با سهولت بیشتری امکان پذیر است.
او اضافه کرد: بهداشت اداری در بانک توسعه تعاون به دنبال آن با هماهنگی و هم افزایی چند واحد ستادی و همکاری یگان های خط مقدم تلاش بر این بود که این مشکل به صورت اساسی و اساسی در بانک تقویت شود.
هيئت مدیره بانک توسعه تعاون وی خاطرنشان کرد: توسعه فرآیندهای الکترونیکی به منظور تسهیل و تسریع در کار، همواره در ارکان برنامه ریزی و نظارت بانک و نیز اطمینان از کارایی، شرایط مناسب برای شفافیت و ارتقاء مورد توجه بوده است. بهداشت اداری ظاهر می شود
عصارزاده گفت: بانک توسعه تعاون در چند سال گذشته، ما در حال بازنگری و طراحی فرآیندهایی برای اطمینان از شرایط یک استارتاپ بوده ایم بانکداری دیجیتال در دستور کار قرار دارد و این اقدامات و اقدامات به ارتقای آن کمک می کند بهداشت اداری موثر است.
خجت الا شمس، رئیس اداره کل مدیریت با تشریح اقدامات و اقدامات انجام شده در حوزه پیگیری های ویژه گفت: بسیاری از ارتباطات برون سازمانی بانک از طریق مکاتبات مدیرعامل و مجریان انجام می شود. هر چه این روابط و ارتباطات به نحو مناسبی شکل گیرد، تعامل بانک با سازمان ها بهتر شکل گرفته و کارایی و بهره وری فرآیندها بهبود می یابد.
شمس افزود: اداره کل مدیریت با فراهم کردن زیرساخت های الکترونیکی مناسب، امکان رصد و رهگیری فعالیت ها را به نحو مناسب با دستیابی به سرعت و دقت بالای فرآیندها فراهم کرده است.
در این جلسه سعید معادی معاون امور استان ها و بازاریابی، حسن شریفی معاون عملیات بانکی، ایرج شیخ زاده معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات، محمدمهدی احمدی معاون حقوقی مدیر عامل شرکت و معاونت امور بانکی و معاونت امور بانکی و معاونت امور بانکی و معاونت امور اجرایی معاونت امور بانکی کشور، محمدمهدی احمدی معاون حقوقی مدیر عامل شرکت در این جلسه حضور داشتند. امور و نظارت، علی یکتا، مدیر امور فناوری اطلاعات و ارتباطات، مهرزاد احمدزاده، رئیس اداره کل بازرسی و رسیدگی به شکایات، علیرضا جعفری، رئیس اداره کل مطالبات، رضا یوسف نیا، رئیس اداره کل فنی و مهندسی بازرسی های تخصصی، امید سلیمانی، رئیس اداره اصلی “امنیت اطلاعات و کنترل ریسک در فناوری اطلاعات” مواد در خصوص اقدامات انجام شده به منظور بهداشت اداری تحصیل کرده

  همکاری های نوآورانه بین ایران و ازبکستان توسعه یافت

انتهای پیام/ ر

دیدگاهتان را بنویسید