ارتقای تربیت بدنی و توسعه علمی ورزش از اولویت های تربیت بدنی ارتش است

1086259 فقط خبر

به گزارش خبرنگار گروه سیاسی خبرگزاری آنا، امیر دریادار حبیبلا سیاری معاون هماهنگ کننده ارتش در دیدار با مسئولان سازمان تربیت بدنی ارتش ضمن ارزیابی از فعالیت های انجام شده گفت: ما کارکنان ارتش باید آمادگی جسمانی، چابکی و آمادگی لازم را داشته باشند.» و بتوانند در شرایط سخت محیطی ماموریت نظامی خود را به بهترین نحو انجام دهند و یکی از مؤلفه هایی که بر این آمادگی جسمانی تأثیر می گذارد ورزش است.

وی ادامه داد: ورزش همگانی برای همه کارکنان ارتش جمهوری اسلامی ایران ضروری و مهم است چرا که علاوه بر تامین سلامت و ارتقای آمادگی جسمانی و رزمی، برای کارکنان نیز بسیار مفید و موثر است.

معاون هماهنگ کننده ارتش افزود: امروز نگاه علمی و اصولی به ورزش در سطح یگان های ارتش جمهوری اسلامی ایران و نیروها و سازمان های تابعه وجود دارد.

وی با بیان اینکه ورزش های تخصصی و قهرمانی در دستور کار ارتش قرار دارد، تصریح کرد: ما همواره حضور فعالی در مسابقات جهانی نظامی (SIZM) داشته ایم و ورزشکاران و قهرمانان خوبی را به جامعه ورزش کشور و با کسب عناوین معتبر ارائه کرده ایم. در مسابقات SIZM در سال های گذشته و امسال نیز در عرصه جهانی نتایج خوبی کسب کرده ایم و انتظار می رود با تلاش و برنامه ریزی مناسب سازمان تربیت بدنی ارتش این روند را ادامه داده و به نتایج درخشانی دست یابیم.

در ادامه این جلسه امیر سرتیپ امیر حسین امیدی رئیس سازمان تربیت بدنی ارتش گزارشی از اهم فعالیت های این سازمان و برنامه های تربیت بدنی آجا برای کسب نتایج درخشان برای ورزشکاران ارتش در مسابقات جنگ جهانی (SISM) ارائه کرد. .

  آغاز صادرات سیب ایرانی به پاکستان

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید